THIMM získává cenu v soutěži iF DESIGN AWARD 2018

09.02.2018 Cena iF DESIGN AWARD platí už 65 let jako mezinárodně uznávaná značka pro dobrý design. Mezinárodní odborná porota uděluje ocenění zásilkovému obalu „THIMM COOLandFREEZE“. Slavnostní udílení cen se bude konat 9. března 2018 v BMW Welt v Mnichově.
Zásilkový obal s kontrolovanou teplotou na potraviny „THIMM COOLandFREEZE“

Zásilkový obal s kontrolovanou teplotou na potraviny „THIMM COOLandFREEZE“

Modulární zásilkový obal „THIMM COOLandFREEZE“ se díky své konstrukci kombinované s přírodními vlákny optimálně hodí pro přepravu potravin. Zajišťuje efektivní izolaci a konstantní chlazení po dobu až 36 hodin. Zásilkový obal lze pomocí vložek rozdělit do různých teplotních zón. Tak lze v jedné dodávce přepravovat chlazené i nechlazené potraviny.
„THIMM COOLandFREEZE“ jako jednorázový zásilkový obal nabízí ekologickou alternativu k běžným řešením ze styroporu a umělých hmot. Po použití se zásilkový obal vyrobený z materiálu s vysokým podílem vlnité lepenky znovu vrací do recyklačního oběhu a šetří životní prostředí.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.