Tisková grafika obsahuje neviditelný datový kód spojený s mobilní aplikací

11.01.2019 V tiskové grafice nového displeje pro Meray, značku společnosti Fresh Nuts GmbH, je integrován datový kód spojený s mobilní aplikací. Tyto datové kódy jsou lidským okem neviditelné. Lze je načíst pomocí mobilních telefonů nebo tabletů s připojením k internetu. Ideální podpora zákaznického zážitku #CX v místě prodeje!
Podpora prodeje díky digitálně natištěnému prolinku, který spotřebitele přímo na POS vtáhne do virtuálního světa.

Tiskové grafiky mohou v současné době komunikovat v maloobchodech s potenciálními zákazníky. Pro Fresh Nuts, výrobce směsí oříšků a suchých plodů, vyrobila společnost THIMM prodejní displej s neviditelným vodoznakem integrovaném v tiskové grafice. Tyto digitální datové kódy se aktivují pomocí mobilních telefonů nebo tabletů: k tomu je potřeba bezplatná aplikace LinkReader dostupná pro iOS a Android. Kamerou mobilního přístroje lze naskenovat tiskovou grafiku, čímž se otevře virtuální svět značky Meray. Přímo v obchodě tak zákazníci mohou zhlédnout informační a reklamní videa k novým směsím müsli. Datový kód spojený s mobilní aplikací výslednou tiskovou grafiku nijak neruší.

Společnost Fresh Nuts GmbH uvádí na trh směsi müsli pod značkou Meray. Uvedení produktu na převážně etnických trzích kromě displejů podpořily i ochutnávky. Displeje s inteligentní tiskovou grafikou jsou umístěny v obchodech po celé Evropě.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.