Tombola v THIMM pack’n’display pomáhá!

18.05.2020 V rámci loňských oslav 25. výročí založení závodu THIMM pack’n’display ve Všetatech byla pro hosty uspořádána bohatá tombola, jejíž výtěžek směřoval na podporu místní základní školy.

Zaměstnanci THIMM zakoupením svého lístku do tomboly nejen získali šanci vyhrát, ale zároveň přispěli na dobrou věc.Všechny vybrané peníze totiž směřovaly do ZŠ Všetaty, kterou THIMM pack'n'display již řadu let podporuje.

Díky skvělým zaměstnancům THIMM se v den oslavy podařilo vybrat úžasných 45 000 Kč. Společnost THIMM pack’n’display částku ještě zaokrouhlila a škole byl předán šek na 50 000 Kč. Darované peníze byly využity pro obnovu vybavení. Díky této částce z THIMM pack'n'display mohla škola zakoupit doskočiště pro skok vysoký.

Děkujeme všem zaměstnancům, kteří se do tomboly zapojili a přispěli.
 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...