Tři POS displeje v kategorii ‚Krása & vůně‘ získávají tři ocenění v soutěži POPAI D-A-CH Award

09.05.2019 Hned tři POS/POP prezentace z produkce společnosti THIMM získaly ocenění v kategorii ‚Krása & vůně‘ v rámci letošní soutěže POPAI D-A-CH Award. Prestižní sošky indiánů pro oceněné displeje byly uděleny dne 8. května ve Frankfurtu na Mohanem.
Sošky indiánů POPAI D-A-CH pro displeje z THIMM

POS displej pro prezentaci výrobků značky Mäurer & Wirtz
Zlato získává POS displej pro vůni „4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander“ značky Mäurer & Wirtz. Tento POS displej je vyzdoben drobnými uměleckými díly Gabriela Morena, která jsou dokonale sladěna přímo s danou vůní. Displej je vyroben ze zušlechtěného papíru, dřeva a lněného potahu, což značně pozvedá exkluzivní vzhled. Více o POS displeji pro prezentaci výrobků značky Mäurer & Wirtz se dočtete na stránce s ukázkami našich výrobků.

POS displej pro prezentaci výrobků značky Weleda
Zlato získává POS displej pro přírodní kosmetiku značky Weleda.
Další zlato získává displej pro prezentaci přírodní kosmetiky značky Weleda na POS. Velký POS displej lze modulárně zaplnit kosmetickými výrobky. K tomu je v tomto POS displeji k dispozici 15 různých regálových přihrádek. Díky své variabilitě působí tento POS displej jako systém Shop-in-Shop.
Další informace o POS displeji pro prezentaci kosmetiky značky Weleda najdete na stránce s ukázkami našich výrobků.

POS displej pro zviditelnění výrobků značky Elizabeth Arden
Stříbro získává POS displej pro barvy na vlasy „Revlon ColorSilk“. POS displej navržený pro značku Elizabeth Arden byl v Německu použit exkluzivně v síti prodejen Rossmann. Tento displej pro prezentaci na POS zajišťuje vysokou rozpoznatelnost výrobku a značky. Kromě toho umožňuje přehledné a strukturované uspořádání barev na vlasy a je velmi stabilní. Podrobnější informace o POS displeji pro zviditelnění výrobků značky Elizabeth Arden najdete na stránce s ukázkami našich výrobků. 

Organizace Point of Purchase Advertising International (zkráceně: POPAI) vyznamenává už přes 50 let nejlepší POS a POP prezentace soškami ve tvaru indiánů. Podrobné informace o našich displejích pro POP a POS v této soutěži najdete v naší tiskové zprávě.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.