Udržitelná výroba: Efektivní procesy pro udržitelnou výrobu

12.11.2021 Jako rodinný podnik stále myslíme na budoucnost a budoucí generace.

Naše obchodní procesy necháváme neustále auditovat a certifikovat z hlediska udržitelnosti. Přebíráme tak odpovědnost za naše podnikatelské jednání a dopad na životní prostředí udržujeme co nejmenší.

Co znamená udržitelná výroba ve všech závodech THIMM?

  • Investujeme do nových technologií, abychom posílili svou inovační sílu.
  • Zdroje používáme zodpovědně a transparentně je vracíme do recyklačního oběhu.
  • Při výrobě využíváme obnovitelné zdroje energie a dbáme na vysokou úroveň energetické účinnosti.

Naším cílem je provozovat všechny pobočky THIMM na vysoké inovační a technologické úrovni. Nechceme při tom pouze potvrzovat konkurenceschopnost našeho rodinného podniku, ale rozvíjet ji.

Zajímáte se o udržitelné výrobní procesy v THIMM? Více se dozvíte v rubrice Udržitelná výroba: https://www.thimm.cz/udržitelnost/udržitelná-výroba/

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...