Univerzální obal na nákladní kolo

20.08.2021 Hledáte bezpečný obal na vaše nákladní kola? Společnost THIMM vyrábí obaly na nákladní kola z ekologicky udržitelného multimateriálu.

Následující motto evropských měst je stále jasnější: V budoucnu by mělo být na silnicích zastoupeno méně aut, ale zato více jízdních kol. Stále více jsou v kurzu i nákladní kola. Nákladní kola však získávají na oblibě nejen proto, že minimalizují dopad na životní prostředí. U zákazníků bodují také svou flexibilní použitelností. 

Samotná jízda na kole však není jediným způsobem, jak dosáhnout ekologické rovnováhy. Rozhodující roli zde hraje i obal. Největšími výzvami, které je třeba zvládnout, jsou úspora fólie a nákladní kola poškozená během přepravy a z toho vyplývající dodatečné úsilí vynaložené na logistiku.

Náš obal na nákladní kolo se skládá z ekologicky udržitelných multimateriálů. Fixace a polstrování z vlnité lepenky poskytují optimální ochranu pro nákladní kolo, které potřebujete zabalit. Citlivé díly se již nemusí balit do fólie. Tím ušetříte nejen své časové zdroje, ale i naše životní prostředí. Ve srovnání s jinými systémy přepravních boxů lze náš obal na nákladní kolo uskladnit v kompaktním a prostorově úsporném provedení, protože se dodává složený naplocho. Obal na nákladní kolo tak lze snadno a bez vynaložení velké námahy sestavit až v okamžiku, když je potřeba. A navíc díky digitálnímu tisku nemusí obaly na nákladní kola zůstat jen hnědými přepravními boxy. Vnitřní a vnější potisk obalům propůjčí atraktivitu a u zákazníků zajistí moment překvapení. 

Jaká fakta o našem obalu na nákladní kola a o jeho výhodách musíte dále znát, se dozvíte zde.

Vsaďte nyní na bezpečný a udržitelný obal pro vaše nákladní kola!

THIMM Packaging Systems, Chotětov

Ať už se jedná o nákladní kola, nákladní elektrokola nebo nákladní pedeleky – my vám nabízíme optimální a udržitelný obal na nákladní kola, který nadchne i vaše zákazníky! Vyhněte se v budoucnu nákladům způsobeným škodami při přepravě a informujte se nyní

THIMM Packaging Systems, Chotětov
telefon: +420 326900 922

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...