Vášeň společně s inovací – koncept propagace zboží pro Kuehn Kunz Rosen

28.10.2019 Kuehn Kunz Rosen je jedna z nejneobvyklejších společností v oboru výroby piva, ale zároveň snad tou nejkreativnější. Startupová firma vymýšlí a vaří velmi specifická piva s příchutí orientálního ovoce nebo neobvyklého koření. Sází ale i na klasiku jako černé pivo Bock nebo pivo plzeňského typu. Společnost THIMM vyvinula pro toto atraktivní produktové portfolio vhodný koncept propagace do prodejen.
Komplexní koncept propagace zboží, který tvoří displej a obal

Obaly a displeje lze dokonale kombinovat, jak ukazuje tento příklad z praxe pro společnost Kuehn Kunz Rosen. Kromě použití zasilatelských obalů pro e-shop a prodejního stojanu do obchodů byl vytvořen i odnosný obal na nápoje, který je ideální pro optimální pohodlí při přenášení. Jednotný komplexní koncept pro prezentaci různých druhů piva ukazuje svoje využití pro různé druhy odbytu.

Zasilatelské obaly ve dvou velikostech balí a přímo zasílají svým zákazníkům v Kuehn Kunz Rosen. Odnosné obaly na nápoje mohou být umístěny jako doplňková přeprava zboží do zasilatelské krabice a zaručují snadný odběr výrobků při vybalování.
Odnosný obal na šest lahví lze výborně využít i v obchodě. V každé úrovni displeje může být umístěno až šest odnosných obalů. Zákazník tak má možnost vybrat si z různých druhů piva a následně si je v tomto praktickém obalu přepravit domů.

Displej, obal i odnosný obal mají přirozený design s jednoduchým černým potiskem a nabízejí tak hodnotu rozpoznatelnosti v rámci celé propagace zboží. Displej pro Kuehn Kunz Rosen lze volně umístit prakticky kdekoliv v obchodě a zapůsobit tak na různé cílové skupiny. Displej a obal lze použít pro efektivní a výraznou prezentaci výrobků.

O jednotlivých produktech z vlnité lepenky si přečtěte více v naší Top Story.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.