Ve správném obalu je každá lahev atraktivní

09.01.2019 Díky THIMM dárkovému obalu z vlnité lepenky jsou nudné lahve minulostí: Díky oslovujícím a individuálním designům s možnostmi personalizace se lahve stávají zbožím, které skutečně upoutá pozornost.
Dárkový obal na lahve s výrazným designem, který upoutá pozornost

Inovativní dárkový obal lze rychle sestavit, lahev se do dárkového obalu pevně zaaretuje a se svým správným designem vzbudí plnou pozornost cílové skupiny. Dárkový obal lze potisknout po celé ploše, díky čemuž tak nabízí velkou komunikační plochu pro výrobce i obchodníky, kteří mohou jejím prostřednictvím oslovit cílovou skupinu. Kromě individuálních možností ztvárnění je možné efekt překvapení dále zvýšit pomocí personalizace na dárkovém obalu, a tím pozvednout zvláštnost a jedinečnost dárkového obalu na lahve. 
Pro nápoje nabízí tento dárkový obal z vlnité lepenky rozmanité možnosti použití pro promoční akce, uvádění výrobků na trh, sezónní kampaně nebo prostě jako dárek. Díky své univerzální konstrukci nabízí dárkový obal na lahve široké spektrum použití pro výrobce i prodejce nápojů.
Kromě designových specifik má dárkový obal na lahve i konstrukční zvláštnosti s ohledem na trvalou udržitelnost. Dárkový obal na lahve je jednomateriálové řešení z vlnité lepenky a je tak ekologickou alternativou k dárkovým obalům z umělé hmoty nebo styroporu.

V novém inovativním dárkovém obalu budou lahve všeho druhu artiklem, který upoutá pozornost. Přečtěte si více o dárkovém obalu na lahve.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.