Vítězové WorldStar Awards 2019 jsou známi!

07.12.2018 Za přítomnosti 20 obalových asociací z celého světa proběhlo v čínském Jinan hodnocení nejlepších obalových řešení WorldStar 2019. Mezi vítězi opět nechybí THIMM!
THIMM si převezme ocenění WorldStar 2019 za paletový prodejní displej pro pečicí směsi Sanella Mini Pie.

Odborná porota hodnotila celkem 319 přihlášených obalových řešení z 35 zemí, a to ve 12 kategoriích. Mezi vítěznými obaly je i tentokrát obalové řešení z produkce THIMM: paletový prodejní displej pro pečicí směsi Sanella Mini Pie společnosti Unilever.

Slavnostní předávání cen proběhne příští rok v Praze v rámci každoročního zasedání WPO, a to 15. května 2019. THIMM je partnerem této prestižní akce.

Další informace najdete i na stránkách WPO nebo SYBA.

 

 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.