Vlnitá lepenka z trávy pro ekologicky udržitelné displeje firmy Foodbuzz

24.10.2019 Vlnitá lepenka z papíru z trávy je ekologický obalový materiál. Z vlnité lepenky z papíru z trávy vyrábí společnost THIMM momentálně displeje pro distributora výrobků potravinových startupů Foodbuzz. Displeje z vlnité lepenky z trávy prezentuje Foodbuzz v Bikini Berlin, v designovém nákupním centru ve vlastním pop-up obchodě.
Displeje z vlnité lepenky z trávy šetří přírodní zdroje

Společnost THIMM se od prvopočátku zaobírá používáním ekologicky udržitelných a inovativních surovin pro obaly a displeje. Vlnitou lepenkou z papíru z trávy můžeme nabídnout našim ekologicky zaměřeným zákazníkům další alternativu k normální vlnité lepence. Základem vlnité lepenky je papír z trávy. Papír z trávy se získává z dosud nevyužívaných zemědělských kompenzačních ploch. Ty jsou předepsané zákonem a nejsou ani hnojeny, ani chemicky ošetřovány. Papír z trávy k výrobě vlnité lepenky se vyrábí z cca 30 % travních pelet a ze zhruba 70 % sběrového papíru. Travní pelety pro výrobu papíru se zpracovávají výlučně mechanicky, takže je zapotřebí jen velmi málo vody a energie.

Vlnitá lepenka z papíru z trávy se v THIMM vyrábí na zvlňovacích strojích v Německu a Česku. Zde se vlnité lepenky z papíru z trávy mohou kombinovat i s běžnými papíry wellenstoff nebo testlinery.

Vlnitou lepenku z papíru z trávy lze použít pro displejová i obalová řešení. Pro firmu Foodbuzz vyrábí nyní THIMM paletové displeje z vlnité lepenky z trávy, které se aktuálně používají v moderním nákupním centru Bikini Berlin.

Potřebujete další informace o vlnité lepence z papíru z trávy? Další informace můžete získat na naší informační stránce nebo se obraťte přímo na nás. Těšíme se na Vaši poptávku!

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.