Vývojáři z THIMM si za své návrhy odnesli ocenění Obal roku 2018

11.10.2018 Součástí letošního kongresu PackSummit 2018 začátkem října bylo i slavnostní předávání cen vítězům soutěže Obal roku 2018.
Vítězové kategorie "Dárkové obaly"

V kategorii „Dárkové obaly“ zvítězila dvě obalová řešení z THIMM Packaging ve Všetatech: prodejní dárkový obal pro plyšovou hračku postavičky Alzák a sada dárkových obalů na knihy pro Gabrielu a Petra Koukalovi.

V kategorii „Automotive / Přepravní a průmyslové obaly” uspěl transportní obal s fixací na držák monitoru z THIMM Packaging Systems v Chotětově. Vývojáři z THIMM zase jednou potvrdili své špičkové know how a skvělou komeptenci pro návrhy obalů z vlnité lepenky. Více v naší tiskové zprávě.

  • Vítězný obal kategorie "Automotive, přepravní a průmyslové obaly"

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.