Zábava s vlnitou lepenkou při videohrách

03.12.2018 Svou hrou Nintendo Labo prezentuje japonská společnost opět skutečnou inovaci. Software vybízí ke stavění, hře, objevování – a při tom spojuje digitální hru s kreativním tvořením. Pro výrobu potřebné vlnité lepenky v Evropě našla společnost Nintendo pravého partnera ve firmě THIMM.
Nintendo Labo zaručuje inovativní zábavu při hře.

Z předem nařezaných kartonů z vlnité lepenky lze sestavit nejrůznější věci: rybářský prut, robota, klavír, ovládání pro ponorku, letadlo, auto a mnoho dalších. Lepidlo ani jiné pomůcky k tomu nejsou potřeba. Tak zvané Toy-Con ale samozřejmě lze pomalovat a polepit – kreativitě se meze nekladou. Malá i velká umělecká díla se pak napojí na televizní konzoli Nintendo Switch a zábava u videohry může začít.

Vlnitá lepenka se v případě Nintendo Labo stává interaktivní součástí finálního produktu, který musí fungovat do posledního detailu, aby umožnil ultimativní zábavu při hře. Náročný a zajímavý projekt pro obalové odborníky z THIMM – přečtěte si více k tomuto tématu v naší tiskové zprávě.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.