Zábava s vlnitou lepenkou při videohrách

03.12.2018 Svou hrou Nintendo Labo prezentuje japonská společnost opět skutečnou inovaci. Software vybízí ke stavění, hře, objevování – a při tom spojuje digitální hru s kreativním tvořením. Pro výrobu potřebné vlnité lepenky v Evropě našla společnost Nintendo pravého partnera ve firmě THIMM.
Nintendo Labo zaručuje inovativní zábavu při hře.

Z předem nařezaných kartonů z vlnité lepenky lze sestavit nejrůznější věci: rybářský prut, robota, klavír, ovládání pro ponorku, letadlo, auto a mnoho dalších. Lepidlo ani jiné pomůcky k tomu nejsou potřeba. Tak zvané Toy-Con ale samozřejmě lze pomalovat a polepit – kreativitě se meze nekladou. Malá i velká umělecká díla se pak napojí na televizní konzoli Nintendo Switch a zábava u videohry může začít.

Vlnitá lepenka se v případě Nintendo Labo stává interaktivní součástí finálního produktu, který musí fungovat do posledního detailu, aby umožnil ultimativní zábavu při hře. Náročný a zajímavý projekt pro obalové odborníky z THIMM – přečtěte si více k tomuto tématu v naší tiskové zprávě.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.