Zákaznický zážitek! To je téma letošního Retail Summitu

21.01.2019 Letos se koná jubilejní 25. ročník Retail Summit, kde se představí až 130 řečníků.
210119-Retail-Summit-THIMM

Že nevíte co to zákaznický zážitek #CX je? Nevadí! Navštivte letošní Retail Summit a přijďte to zjistit.

Tato akce je určena pro všechny účastníky obchodního trhu, jejichž zájmem je se rozvíjet, zlepšovat sebe i svou firmu a uspět na trhu.

THIMM Packaging vystupuje nejen v roli partnera, ale připravuje i stánek, kde Vám naši obchodní zástupci rádi představí digitálně potištěná obalová řešení v propojení na digitální svět prostřednictvím mobilních aplikací.

Buďte u toho již 4.2.2019! Přihlášky zde.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.