Zasilatelské obaly s ochranou proti krádeži pro e-commerce

12.07.2018 Bezpečné, chytré a spolehlivé – zasilatelské obaly s integrovaným bezpečnostním uzávěrem na ochranu proti krádeži splňují základní požadavky na obaly určené pro elektronický obchod.
Obaly s ochranou proti krádeži pro e-commerce

Ať jsou to knihy, hudební alba nebo luxusní zboží, všechny výrobky se musejí dostat k příjemci v neporušeném stavu – proto také potřebují během celé přepravy spolehlivý a bezpečný obal. Přesně tyto vlastnosti nabízejí zasilatelské obaly s ochranou proti krádeži THIMM tamperLock.

Zasilatelský obal s ochranou proti krádeži pro elektronické obchodování má integrovaný bezpečnostní uzávěr, který zajišťuje optimální zabezpečení výrobku proti neoprávněnému otevření. Obal s tímto uzávěrem nelze otevřít bez porušení. Příjemce tak pozná okamžitě při přejímání zásilky, zda bylo zboží doručeno v neporušeném obalu v původním stavu. Příjemce může obal snadno a bez dalších nástrojů otevřít pomocí odtrhávací perforace. Zasilatelský obal s ochranou proti krádeži se vyrábí z vybraných surovin z certifikovaných zdrojů (FSC®/PEFC). U tohoto ochranného obalu se jedná o jednomateriálové řešení ze 100 % vlnité lepenky, která je snadno recyklovatelná.

Bližší informace k obalům pro e-commerce najdete zde.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.