Zasilatelský karton s ochranou proti krádeži pro HFO Telecom

08.08.2019 Společnost THIMM vyvinula pro HFO Telecom zasilatelský karton s bezpečnostním uzávěrem z vlnité lepenky. Kromě bezpečného dodání nabízí zasilatelský karton také možnost potisku velkých ploch pro optimální prezentaci značky.

Bavorská společnost HFO Telecom se sídlem v Oberkotzau je odborníkem v oblasti ALL IP a cloudové telefonie. Jako inovativní telekomunikační firma nabízí HFO Telecom vysoce profesionální komunikační řešení zaměřená na zákazníky. Společnost HFO Telecom nabízející telefonické a internetové produkty či kompetentní poradenství a podporu je partnerem poskytujícím špičkové služby podnikům i soukromým zákazníkům. Pro podnik má mimořádný význam téma bezpečnosti, a to od dodání až po používání produktů.


Integrovaná ochrana proti krádeži z vlnité lepenky chrání nový zasilatelský karton před neoprávněným otevřením. Uzávěr zároveň působí jako pečeť, takže karton lze uzavřít i bez lepicí pásky. Bezpečnostní uzávěr je zárukou toho, že v okamžiku převzetí zboží je zasilatelský karton neporušený, protože jej nelze otevřít bez poškození. Díky integrované odtrhovací perforaci může příjemce zasilatelský karton snadno otevřít. Zasilatelský karton nabízí navíc možnost potisku velkých ploch pro účely účinné prezentace značky.


Získejte více informací o zasilatelském kartonu s ochranou proti krádeži společnosti HFO Telecom.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...