Zasilatelský obal pro zásilky s kontrolovanou teplotou je vítězem

27.09.2018 Zasilatelský obal „THIMM COOLandFREEZE“ dokáže společně přepravovat mražené, chlazené a nechlazené výrobky. Tato inovace byla nyní opětovně oceněna dvěma cenami za obal.
Obal pro zasílání zboží, které je potřeba během přepravy chladit.

Dvoudílný zasilatelský obal se skládá z přebalu a vložek. Přebal s vrstvou polyetylenu ho chrání před vlhkostí, např. kondenzovanou vodou. Pomocí vložek z vlnité lepenky zasilatelského obalu vznikají různé teplotní zóny. Víko z přírodních vláken obalené polyetylenovou fólií při tom funguje jako izolátor. Intenzitu a dobu trvání chlazení řídí suchý led a chladicí akumulátory na bázi vody ve vložkách. Zasilatelský obal je optimální pro přepravu výrobků citlivých na teplotu, např. potravin nebo zdravotnických výrobků.

„Už v březnu 2018 byl zasilatelský obal oceněn cenou iF Design Award. V září získal zasilatelský obal další dvě ceny za obal: v kategorii „Funkčnost a praktičnost“ vyhrál zasilatelský obal Německou cenu za obal. Ve skupině „Zasilatelské obaly“ Ceny za inovaci v oblasti vlnité lepenky se umístil na třetím místě.

Další informace k zasilatelskému obalu najdete v naší tiskové zprávě. Podrobné technické vlastnosti jsou uvedeny v informacích o výrobku.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.