Zasilatelský obal s fixační výplní chrání sadu pro dětské odrážedlo

30.08.2019 Součástí zasilatelského obalu je fixační výplň z vlnité lepenky. Do obalu s fixační výplní se vejde všech 49 dílů sady k sestavení odrážedla „Formule“ od firmy RePello. Porota soutěže Obal roku 2019 ocenila tento zasilatelský obal v kategorii „e-commerce“.
Formule firmy Repello se zasílá v obalech s fixační výplní z ekologické vlnité lepenky.

Společnost THIMM tento udržitelný zasilatelský obal s fixační výplní vyvinula a vyrábí pro českého výrobce RePello, který od roku 2015 nabízí inovativní dřevěné hračky. Zasilatelský obal s fixační výplní obsahuje sadu k sestavení odrážedla, které se skládá z jedenácti hlavních částí, mnoha spojovacích prvků a šesti volitelných doplňkových součástí. Fixační výplň obalu je navržena tak, aby mohly být bezpečně upevněny a odeslány všechny součásti. Zasilatelský obal s fixační výplní lze navíc použít pro všechny sériové typy Formule RePello.

Vnější obal i fixační výplň se vyrábí z hnědé vlny typu EE, která koresponduje se udržitelným zaměřením společnosti RePello na životní prostředí. Pro výrobu fixační výplně uvnitř obalu se záměrně nepoužívají pěny ani fólie. Udržitelnou image společnosti podporuje i decentní tiskový motiv zasilatelského obalu.

Zasilatelský obal s fixační výplní udělal dojem i na odbornou porotu soutěže Obal roku 2019: obal pro Formuli Repello byl oceněn v kategorii „e-commerce“.

  • Zasilatelské obaly na Formuli obsahují fixační výplň, která bezpečně chrání až 49 dílů.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...