Závod United Packaging S.A. ve Skarbimierzi byl přejmenován na TOP Packaging S.A.

16.11.2020 Dne 12. listopadu 2020 byl název polské společnosti United Packaging S.A., která je součástí skupiny THIMM, změněn na TOP Packaging S.A.. V rámci přejmenování došlo ke změně registračních údajů a e-mailové adresy společnosti.
Závod TOP Packaging ve Skarbimierzi

Změna se týká pouze obchodního jména – všechny ostatní údaje, včetně adresy, DIČ (NIP), statistického čísla REGON, registračního čísla společnosti (KRS) a číslo bankovního účtu zůstávají beze změny. Současné e-mailové adresy zaměstnanců společnosti, stejně jako telefonní a faxová čísla, zůstávají nezměněny. Jediná změna se týká adresy office@unitedpackaging.pl, která se mění na biuro@top-packaging.pl .

Změny v obchodního jména společnosti nemění závazky ani vzájemná práva a povinnosti společnosti platných dle dohod uzavřených společností a nevyžadují k nim žádné přílohy.

TOP Packaging je společný podnik mezi skupinou THIMM a španělskou skupinou Saica. THIMM vlastní 51 % akcií, Saica má zbývajících 49 %. Skupina Saica je jedním z největších výrobců recyklovaného papíru pro vlnitou lepenku. Od konce 90. let dvě rodinné společnosti úspěšně spolupracují na strategické prodejní alianci.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...