THIMM Group zakládá svůj první startupový e-shop s krabicemi

09.04.2018 Startupem Cartonara pokládá rodinný podnik THIMM základní kámen pro digitální obchodní modely. Německý e-shop www.kartonara.de zahájil v březnu prodej pro firemní i soukromé zákazníky. Nabízí standardizované obaly z vlnité lepenky a příslušenství vytvářející přidanou hodnotu pro optimální distribuci zboží.
KARTONARA® e-shop s krabicemi

Na sortimentu nové on-line obchodní platformy www.kartonara.de je patrné spojení kompetencí v oblasti obalů skupiny THIMM založené v roce 1949. Kromě standardizovaných kartonů, klopových krabic a zasilatelských obalů z vlnité lepenky zde lze zakoupit materiál potřebný pro stěhování a také doplňky, např. uzavírací prostředky, polstrování a výplňový materiál. V nadcházejících měsících se bude sortiment stále rozšiřovat. V budoucnu ho doplní přepravky pro drobné díly (KLT), inovativní obaly pro e-commerce a individualizované krabice. Zákazníkům nakupujícím v e-shopu se objednávky odesílají přímo ze skladu, a proto jim jsou doručeny zpravidla již následující den. On-line obchodní platforma akceptuje všechny běžné platební metody.

„S projektem Cartonara startuje skupina THIMM svůj první digitální obchodní model pro obaly,“ informuje jednatel firmy Cartonara Michael Weber. „Vytvořili jsme novou prodejní cestu, jejímž prostřednictvím nabízíme řešení speciálně malým a středním podnikům, ale i soukromým zákazníkům. Zákazníci naší on-line platformy profitují ze synergií celé skupiny THIMM. Všechny obaly pocházejí z našich zavedených výrobních závodů. Za tím vším stojí efektivní procesy, příslib vysoké kvality, agilní vývoje nových obalů a optimalizace nákladů a logistiky. Pracujeme v efektivním týmu složeném ze specialistů pro marketing ve vyhledávačích, expertů pro business development a partnerů pro on-line obchodování.“

Firma Cartonara GmbH + Co. KG je plně integrovaná nová společnost skupiny podniků THIMM. Německý on-line prodej probíhá pod značkou Kartonara. Startupový podnik se sídlem v Northeimu byl založen na konci roku 2017. Jednateli jsou Kornelius Thimm a Michael Weber.

O společnosti THIMM

Cartonara je obchodní divizí mezinárodní skupiny THIMM a od března 2018 podporuje její pozici v oblasti e-commerce. Skupina THIMM je vedoucím poskytovatelem obalových řešení pro distribuci zboží. Portfolio firmy zahrnuje přepravní a prodejní obaly z vlnité lepenky, kvalitní prodejní stojany (displeje), obalové systémy z různých materiálových kombinací a tiskové produkty pro další průmyslové zpracování. Spektrum nabídky doplňuje široká paleta služeb týkajících se obalového segmentu v rámci celého dodavatelského řetězce. K okruhu jejich zákazníků patří známé koncerny vyrábějící značkové zboží napříč všemi obory. Rodinný podnik založený v roce 1949 zaměstnává více než 3 000 zaměstnanců v 19 závodech v Německu, Česku, Rumunsku, Polsku, Francii a Mexiku a dosahuje ročního obratu přes 570 milionů eur.

/ 2
  • Michael Weber, jednatel firmy CARTONARA
  • KARTONARA® e-shop s krabicemi

Jste novinář? Naši pracovníci pro kontakt s médii jsou Vám kdykoliv k dispozici pro dotazy související s tiskem či médii. Jsme tu pro Vás. Napište nám!

Chcete-li dostávat naše aktuální tiskové zprávy e-mailem, přihlaste se prosím k jejich odběru.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.