Dvojnásobný úspěch v soutěži Obal roku 2022: ocenění udržitelných inovací společnosti THIMM pack'n'display

14.10.2022 Všetaty,14. října 2022. Hned dvojnásobného úspěchu dosáhla společnost THIMM pack'n'display v letošním ročníku české obalové soutěže „Obal roku“. V kategoriích „Nápoje“ a „Ostatní“ byl výrobce obalů oceněn za svá inovativní a udržitelná obalová řešení. Vítězové byli vyhlášeni dne 13. října v rámci slavnostního galavečera v hotelu Aquapalace v Praze.

Společnost THIMM pack'n'display navázala na úspěchy z minulých let a její obalová řešení získala ocenění Obal roku 2022. Letos se výrobce obalů prosadil elegantním dárkovým obalem a rozmanitým zasilatelským obalem. Přihlášené výrobky porota hodnotila z hlediska inovace, ochrany výrobku, požadavků uživatelů a dopadu na životní prostředí a také z hlediska legislativy a marketingu v celkem 19 různých kategoriích. Oceněné obaly se navíc kvalifikují pro účast v mezinárodní soutěži World Star for Packaging. Obalovou soutěž pořádá každoročně česká obalová asociace SYBA.

Jako obal roku v kategorii „Nápoje“ byl oceněn dárkový obal pro destilérku Palírna U Zeleného stromu. Dárkový obal je vyroben z černé vlnité lepenky. Elegantní a luxusní vzhled dárkového obalu, který odráží kvalitní obsah, okamžitě upoutá pozornost: Pro vytvoření designu pomocí technologie laserového výseku byl vzor sejmut z etikety na lahvi. Centrálním prvkem dárkového obalu je laserem vyřezané firemní logo. Láhev je v obalu bezpečně fixována na obou stranách i na víku obalu a lze ji snadno vyjmout nadzvednutím víka. Celý dárkový obal je vyroben z udržitelné vlnité lepenky a lze jej tak snadno vrátit do recyklačního oběhu.

V kategorii „Ostatní“ bylo oceněno obalové řešení na kuchařku Pavlíny Lubojatzky „ULALA-Box“. Pro úspěšné uvedení kuchařky na trh vyvinula společnost THIMM pack'n'display set balení, které se skládá ze zasilatelského a dárkového balení. Dárkový obal na kuchařku ULALA lze po vyjmutí knihy proměnit v box na ukládání receptů. Součástí boxu jsou navíc prvky z vlnité lepenky, z nichž lze sestavit stojan na kuchařku. Náročný design dárkového obalu byl potištěn a realizován digitálním tiskem a laserovým výsekem. Zasilatelský obal je vybaven integrovanou lepicí a odtrhávací páskou pro perfektní zážitek při rozbalování a obsahuje upevnění a prvky pro snadné vyjmutí kuchařky.

O společnosti THIMM

Společnost THIMM Group je vedoucím poskytovatelem řešení pro obaly a distribuci zboží. Portfolio řešení zahrnuje přepravní a prodejní obaly z vlnité lepenky, kvalitní prodejní stojany (displeje) a tiskové produkty pro další průmyslové zpracování. Inovativními a udržitelnými řešeními pomáhá společnost THIMM svým zákazníkům se na trhu odlišit a individualizovat. Rodinný podnik ve své Vizi udržitelnosti 2030 předvídá ekonomické, ekologické a sociální výzvy a řeší je. Skupina THIMM si dává za cíl nabízet zákazníkům vždy to nejlepší řešení. Tato silná orientace na zákazníka je hnacím motorem inovační síly a průkopnického ducha společnosti. Za tímto účelem důsledně investuje do rozvoje přítomnosti na trhu a do průkopnických technologií. Rodinný podnik založený v roce 1949 zaměstnává v současné době více než
2 500 zaměstnanců v 13 závodech v Německu, Francii, Polsku, Rumunsku a Česku a v roce 2021 dosáhl ročního obratu přes 698 milionů eur. Více informací na www.thimm.cz  

Společnost THIMM pack’n’display jako součást skupiny THIMM poskytuje nejlepší zákaznické řešení pro balení a prezentaci zboží. Tato divize doprovází v rámci celé Evropy projekty od poradenství přes vývoj, konstrukci, výrobu a kompletaci až po distribuci. K okruhu zákazníků patří celosvětově působící průmysl značkového zboží, a to e-shopy i stacionární prodejny.

Jste novinář? Naši pracovníci pro kontakt s médii jsou Vám kdykoliv k dispozici pro dotazy související s tiskem či médii. Jsme tu pro Vás. Napište nám!

Chcete-li dostávat naše aktuální tiskové zprávy e-mailem, přihlaste se prosím k jejich odběru.

Načíst...