Neviditelný datový kód v tiskové grafice otevírá bránu virtuálního světa

10.01.2019 K uvedení na trh směsí müsli značky Meray vyvinula společnost THIMM prodejní displej, který pomocí neviditelného kódu nabízí nové možnosti komunikace se zákazníky. S tímto digitálním vodoznakem v tiskové grafice je společnost Fresh Nuts se značkou Meray průkopníkem na etnickém trhu v celé Evropě.
Digitálně potištěný prodejní displej s prolinkem integrovaným v tiskovém motivu.

Fresh Nuts GmbH se sídlem v Hamburku vyrábí a prodává po celém světě různé směsi ořechů a suché plody. Výrobky jsou k dostání již přes 40 let převážně na etnických trzích. Pod značkou Meray teď Fresh Nuts prodává müsli ve čtyřech příchutích, které u etnických cílových skupin představuje novinku. Kromě ochutnávek na místě prodeje podporují uvedení výrobku na trh také inteligentní displeje. Paletový displej tvoří topper, podstavec, nosný kříž, rozpěrky a čtyři paletky. Všechny prvky displeje byly potištěny digitální předtiskovou technologií.

Výjimečnost displeje spočívá ve skrytém vodoznaku, který je natištěn na topper a podstavec a lidskému oku zůstává neviditelný. Tyto datové kódy lze načíst kamerou mobilního telefonu a zaktivovat je pomocí bezplatné aplikace LinkReader dostupné pro Android a iOS. Od října stojí tyto displeje na čtvrt paletách Chep v obchodech na evropském trhu. Potenciální zákazníci, kteří si naskenují topper nebo podstavec, mohou ihned zhlédnout informační a reklamní videa o nových směsích müsli. Takto lze rozhodujícím způsobem ovlivnit rozhodování o koupi na místě prodeje. Mobilní přístroje se tak stávají digitálním komunikačním nástrojem a spojují realitu s virtuálním světem.

Daniel Kaufmann, prodejní poradce v THIMM, informuje o digitálním displeji: „Náš digitální tisk vytváří ve spojení s LinkReader optimální symbiózu. Digitální tisková technologie může do tiskové grafiky bez problémů zapracovat kódy spojené s mobilní aplikací, aniž by to negativně ovlivnilo finální vzhled.“

O společnosti THIMM
Skupina THIMM je vedoucím poskytovatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Portfolio firmy zahrnuje přepravní a prodejní obaly z vlnité lepenky, kvalitní prodejní stojany (displeje), obalové systémy z různých materiálových kombinací a tiskové produkty pro další průmyslové zpracování. Spektrum nabídky doplňuje široká paleta služeb týkajících se obalového segmentu v rámci celého dodavatelského řetězce. K okruhu jejich zákazníků patří známé koncerny vyrábějící značkové zboží napříč všemi obory. Rodinný podnik založený v roce 1949 zaměstnává více než 3 000 zaměstnanců v 19 závodech v Německu, Česku, Rumunsku, Polsku, Francii a Mexiku a dosahuje ročního obratu přes 570 milionů eur.

/ 3
  • Digitálně potištěný prodejní display pro müsli Meray
  • Neviditelný digitální kód integrovaný v tiskovém motivu displeje
  • Daniel Kaufmann, prodejní poradce THIMM

Jste novinář? Naši pracovníci pro kontakt s médii jsou Vám kdykoliv k dispozici pro dotazy související s tiskem či médii. Jsme tu pro Vás. Napište nám!

Chcete-li dostávat naše aktuální tiskové zprávy e-mailem, přihlaste se prosím k jejich odběru.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.