Oceněný promoční obal! Cena Promotional Gift Award 2018 pro THIMM

22.03.2018 Porota soutěže Promotional Gift Award 2018 ocenila dárkový obal na nápoje THIMM Multipack | gift. THIMM získává cenu v kategorii „Výjimečné zpracování“. Produktové řešení vyrobené na zakázku kombinuje inteligentní konstrukci s vysokým zážitkem ze značky, což se nabízí zejména pro speciální reklamní akce.

Oceněný dárkový obal je kompletně vyrobený z vlnité lepenky. Kromě šesti lahví piva obsahuje i jeden půllitr, několik reklamních předmětů a pivní tácky. Pivní tácky jsou součástí obalu. Ucho půllitru slouží i jako odnosné ucho multipacku. Díky důmyslné konstrukci lze dárková balení i přes vyčnívající ucho bez problémů stohovat na sebe. Strany obalu nabízejí velkou reklamní plochu a mohou se dobře využít pro komunikaci značky a individuálně přizpůsobit. Díky různým tiskovým technologiím, které společnost THIMM nabízí, lze vybrat optimálně vhodný tiskový postup pro danou zakázku. Využití digitálního tisku umožňuje úsporně vyrábět zejména limitované edice, například u příležitosti mistrovství světa ve fotbale nebo na pivní slavnosti.

Cena Promotional Gift Award je znakem kreativity v oblasti haptické reklamy. Uděluje se již 15 let a vyznamenává vynikající reklamní produkty. Hlavními kritérii jsou nápad, kvalita designu, vhodnost formy a hodnota i stupeň inovace. Letos pětičlenná porota vybírala celkem z 229 přihlášených výrobků v sedmi kategoriích.

O společnosti THIMM:
Skupina THIMM je vedoucím poskytovatelem obalových řešení a pro distribuci zboží. Portfolio řešení zahrnuje přepravní a prodejní obaly z vlnité lepenky, kvalitní prodejní stojany (displeje), obalové systémy z různých materiálových kombinací a tiskové produkty pro další průmyslové zpracování. Spektrum nabídky doplňuje široká paleta služeb týkající se obalového segmentu v rámci celého dodavatelského řetězce. K okruhu jejích zákazníků patří známé koncerny vyrábějící značkové zboží napříč všemi obory. Rodinný podnik založený v roce 1949 zaměstnává více než 3 000 zaměstnanců v 19 závodech v Německu, Česku, Rumunsku, Polsku, Francii a Mexiku a dosahuje ročního obratu přes 570 milionů eur.

/ 2

Jste novinář? Naši pracovníci pro kontakt s médii jsou Vám kdykoliv k dispozici pro dotazy související s tiskem či médii. Jsme tu pro Vás. Napište nám!

Chcete-li dostávat naše aktuální tiskové zprávy e-mailem, přihlaste se prosím k jejich odběru.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.