THIMM Packaging Systems je odborníkem na komplexní řešení: Obalová řešení z různých materiálů na míru dle individuálních požadavků zákazníků budou k vidění na veletrhu LogiMAT 2018

06.02.2018 THIMM Packaging Systems, specialista na vývoj a výrobu obalových systémů z různých typů materiálů, na veletrhu LogiMAT 2018 představí vybraná inovativní řešení. Mezi ně patří obalové a logistické koncepty na míru, inovativní řešení přepravních boxů pro efektivní jednorázové i opakované využití. Svými obalovými koncepty zajišťuje THIMM Packaging Systems optimální přepravu různého zboží. Jedná se o obaly pro citlivé elektronické přístroje, objemné díly nebo třeba drobné součástky.

Firma Plug´n Charge z oblasti elektromobility potřebovala obalové řešení pro zasílání dobíjecích stanic svým zákazníkům. THIMM Packaging Systems navrhl paletový box z vlnité lepenky, složený ze dna, víka a pláště.  Toto transportní řešení nabízí prostor pro kompletní systém dobíjecí stanice pro elektromobily, který se skládá z jednoho hlavního a dvou vedlejších sloupů. Trubky dobíjecích stanic jsou pěnovou fólií chráněny proti oděru. Návlek z vlnité lepenky ochranu trubek ještě umocní. Obaly se do Plug´n Charge dodávají ve složeném stavu, tam se naplní a odešlou konečnému spotřebiteli.

Kromě toho zde THIMM Packaging Systems vystaví skutečný multitalent v oblasti vratných systémů: THIMM Crossbox®. Tento obal z vlnité lepenky má jednodílné skládací dno, které se snadno sestaví pomocí inovativního skládacího mechanismu do tvaru X a opět se dá složit do plochého stavu. Jednoduché vnitřní skládání umožňuje dodávky v plochém stavu a významně tak snižuje objem při přepravě a skladování. Ve složeném stavu je možné box použít pro bezpečnou přepravu nejrůznějších výrobků. Box se vyrábí dle potřeby s výškou mezi 400 mm a 1500 mm. Crossbox® tak lze používat pro drobné díly i pro těžké, objemné zboží. Box je mimořádně vhodný pro leteckou přepravu.

Více se dozvíte na stánku THIMM Packaging Systems na LogiMAT 2018 v hale 4 na stánku F77 ve Stuttgartu.

O společnosti THIMM:
THIMM Packaging Systems je součástí mezinárodní skupiny THIMM. Skupina THIMM je vedoucím poskytovatelem obalových řešení a pro distribuci zboží. Portfolio řešení zahrnuje přepravní a prodejní obaly z vlnité lepenky, kvalitní prodejní stojany (displeje), obalové systémy z různých materiálových kombinací a tiskové produkty pro další průmyslové zpracování. Spektrum nabídky doplňuje široká paleta služeb týkající se obalového segmentu v rámci celého dodavatelského řetězce. K okruhu jejích zákazníků patří známé koncerny vyrábějící značkové zboží napříč všemi obory. Rodinný podnik založený v roce 1949 zaměstnává více než 3 000 zaměstnanců v 19 závodech v Německu, Česku, Rumunsku, Polsku, Francii a Mexiku a dosahuje ročního obratu přes 570 milionů eur.

Jste novinář? Naši pracovníci pro kontakt s médii jsou Vám kdykoliv k dispozici pro dotazy související s tiskem či médii. Jsme tu pro Vás. Napište nám!

Chcete-li dostávat naše aktuální tiskové zprávy e-mailem, přihlaste se prosím k jejich odběru.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.