Trvalá udržitelnost v online prodeji: Snocks goes Green

13.02.2020 Zasilatelské obaly na ponožky a boxerky značky Snocks představují ekologicky udržitelné řešení pro online prodej. Společnost THIMM vyrábí ekologické obaly z vlnité lepenky z trávy. Konstrukce krabice je řešena tak, že Snocks nepotřebuje žádné balicí pásky. Ekologický bezpečnostní uzávěr současně chrání před neoprávněným přístupem k baleným výrobkům. Snocks používá obaly také jako digitální komunikační prostředek.
Zasilatelské obaly na ponožky a pánské boxerky pro e-shop Snocks

Textilní firma Snocks byla založena v roce 2016 a v současné době primárně prodává ponožky a boxerky v e-shopu. Už nějakou dobu se startupová firma z Mannheimu zabývá výrobními, balicími a dodavatelskými procesy, aby definovala ty správné ekologicky udržitelné koncepty. Společnost THIMM vyvinula pro Snocks zasilatelský obal, jehož konstrukce umožňuje uzavírání bez lepicích pásek, vázacích pásek či bez sešívání. Integrovaný uzavírací mechanismus chrání před neoprávněným otevřením obalu během přepravy. Zavřený obal lze otevřít pomocí odtrhovací perforace, což příjemci signalizuje neporušenost jeho zásilky. Kromě technické funkčnosti sází firma Snocks i na ekologicky udržitelné suroviny: zasilatelský obal se skládá ze 70 % ze sběrového papíru a z 30 % z vláken z trávy.

S cílem emocionálního oslovení zákazníků jsou v grafice integrovány QR kódy. Společnost Snocks je spojila s odkazem na svou internetovou stránku a snadno tak svým zákazníkům dokáže prezentovat informace o ekologických aspektech obalů. Podobné interakce mezi spotřebiteli a značkou se těší stále větší oblibě, neboť přispívají k věrnosti k značce a otevírají digitální kanály pro komunikaci.

Na veletrhu „E-Commerce Berlin Expo“, B2B Expo a konferenci pro poskytovatele služeb v e-komerci v Berlíně získaly obaly firmy Snocks cenu E-Commerce Germany Award. Zde tento ekologicky udržitelný obal vyhrál v kategorii „Best Logistic Solution“.

O společnosti THIMM
Skupina THIMM je lídrem v poskytování řešení pro balení a distribuci zboží. Portfolio firmy zahrnuje přepravní a prodejní obaly z vlnité lepenky, POS & POP produkty, kvalitní prodejní stojany (displeje), obalové systémy z různých materiálových kombinací a tiskové produkty pro další průmyslové zpracování. Spektrum nabídky doplňuje široká paleta služeb spojených s balením v rámci celého dodavatelského řetězce. K okruhu zákazníků patří známé koncerny vyrábějící značkové zboží napříč všemi obory. Rodinný podnik založený v roce 1949 zaměstnává více než 3 500 zaměstnanců ve 22 závodech v Německu, Česku, Rumunsku, Polsku, Francii a Mexiku a v roce 2018 dosáhl ročního obratu přes 645 milionů eur.

Jste novinář? Naši pracovníci pro kontakt s médii jsou Vám kdykoliv k dispozici pro dotazy související s tiskem či médii. Jsme tu pro Vás. Napište nám!

Chcete-li dostávat naše aktuální tiskové zprávy e-mailem, přihlaste se prosím k jejich odběru.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.