Obaly pro přímý styk s potravinami

primy-kontakt-s-potravinami-nezavadne-bezpecne-pro-potraviny-potraviny-obal-THIMM.jpg

Obaly vhodné pro přímý styk s potravinami: Vlnitá lepenka foodWave® je náš druh vlnité lepenky, který je vhodný pro přímý styk s potravinami, neboť zabraňuje migraci škodlivých látek do baleného zboží. V kombinaci s naším speciálním lakem jsou obaly z vlnité lepenky pro přímý styk s potravinami dokonce odolné vůči mastnotě a vlhkosti a díky tomu optimální pro mastné nebo vlhké výrobky. Chraňte své výrobky vlnitou lepenkou pro přímý styk s potravinami foodWave®!

Pro vlhké nebo mastné zboží

Zejména u pekařských a cukrářských výrobků, jako jsou např. croissanty, koláče, dorty nebo i pizza, jsou na obaly kladeny zvláštní požadavky, protože tyto produkty na obalu zanechávají mastnotu a vlhkost. Díky specifickým technickým vlastnostem foodWave®, vlnité lepenky pro přímý styk s potravinami,  v kombinaci s naším speciálním lakem jsou obaly z vlnité lepenky foodWave® optimálně vhodné pro použití u vlhkých nebo mastných výrobků. Kromě toho je lze také flexibilně přizpůsobit téměř všem tvarům obalů. 

K dispozici i s certifikátem!

Vlnitá lepenka pro přímý styk s potravinami, foodWave®, zabraňující migraci škodlivých látek do baleného zboží, se skládá ze 100% primárních vláken s použitím ekologického škrobového lepidla. Vyrábí se za přísných hygienických podmínek v závodě certifikovaném podle standardu BRP. Tato vlnitá lepenka neobsahuje žádné minerální oleje a je tak velmi šetrná k životnímu prostředí a vhodná pro balení potravin. Dokonce i při použití našich speciálních laků lze obaly pro přímý styk s potravinami bez jakýchkoliv problémů recyklovat. Rádi necháme Váš obal z vlnité lepenky foodWave® pro přímý styk s potravinami opatřit certifikátem a dodáme jej s prohlášením o shodě.

Načíst...