Rodinná firma THIMM. Již 25 let v České republice.

190524-vyroba-obalu-prace-rodinna-firma-Vsetaty-THIMM.jpg

THIMM je jednička mezi zaměstnavateli v regionu! Moderní, čisté pracovní prostředí, jistota zaměstnání. Práce, která má budoucnost! - Vítejte v týmu! V naší rodinné firmě.

S obaly, které na našich strojích ve Všetatech vyrábíme, se setkáte například v obchodech, supermarketech nebo v e-shopech. Krabice z vlnité lepenky jsou a budou potřeba všude. THIMM je Vaše jistota! 

Až vyrosteme, chceme pracovat v THIMMu stejně jako tatínek s maminkou.

  THIMM je doslova a do písmene rodinná firma.

  Ve všetatském závodě THIMM pack'n'display pracují Lukáš jako Key Account Manager a jeho žena Kateřina v marketingu. Oba už přes deset let. Proč vlastně?

  Kateřina:
  V THIMMu jsem začínala v prodejním oddělení, kde jsme se s Lukášem poznali. Už tenkrát mě práce bavila a cítila jsem se ve firmě dobře. Byl a je tu skvělý tým lidí a našla jsem zde i několik životních přátel. Když přišla nabídka vypomáhat i během rodičovské dovolené, neváhala jsem. THIMM mi poskytl veškeré technické zázemí, aby práce z domova perfektně fungovala, mám možnost chodit na školení nebo na jazykové kurzy, to vše v rytmu, který vyhovuje mně a mé rodině. Na mateřské dovolené jsem se postupně zapojovala do marketingových projektů pro podporu obchodu. Mé zkušenosti z dřívějška se mi tak velmi hodily. Jsem ráda, že mi firma umožnila být s kolegy a firemním děním i nadále v kontaktu. Když bylo potřeba, nebyl problém kluky s sebou do firmy přivést. Děti tu nejsou viděny jako problém. Naopak. 

  Lukáš:
  Pracuji v prodejním oddělení a jsem v přímém kontaktu se zákazníky. Vážím si velké důvěry a odpovědnosti, kterou ve firmě mám. Jako obchodní zástupce pro klíčové zákazníky jsem v kontaktu s každým oddělením ve firmě. Všichni se známe osobně, nic tu není anonymní. Jsou tu ploché hierarchie a díky tomu máme možnost řešit věci rychle. V THIMMu pracují 3 generace, což je skvělé – od těch starších čerpáme zkušenosti, ti mladší nás zase inspirují a jsou přínosem při zavádění nových přístupů a technologií.

  Náš syn ve svých pěti letech říká, že se musí rozhodnout, zda bude doktor, hasič, policista nebo bude pracovat v THIMMu. To, že na stejnou úroveň staví obvyklá povolání, která jsou pro kluky v jeho věku atraktivní, vypovídá o tom že THIMM má své kouzlo a že vnímá, že jsme ve firmě rádi. 
   

  Vývojář Martin a obchodní referentka Sandra se poznali na pracovišti. THIMM by doporučili všem, kdo si cení moderní pracovní prostředí a mají rádi výzvy.

  Sandra:
  Když jsem odcházela na mateřskou dovolenou, nedokázala jsem si představit, jak se za tři roky budu do stejného tempa vracet zpět. Proto jsem se nesměle zeptala svého nadřízeného na možnost vypomáhat z domova. Překvapilo mně jeho nadšení a velmi mě to motivovalo. Krátce po narození naší první dcery jsem mohla začít pracovat ve svém tempu a podle svých možností přímo z domova. Firma mi dokonce nabídla účastnit se i různých kongresů a zapojit se tak do aktuálního dění, což jsem s nadšením přijala.
  Síla rodinné firmy se projevuje i na přístupu THIMMu k dětem. S dcerkami nechodíme do THIMMu často, ale když už je s sebou vezmu, těší se. A já jsem ráda, že mají možnost poznat prostředí, kde s manželem pracujeme a vědí co vlastně děláme, když jsou ve školce.
  Jedinečnost THIMMu vidím i v neustálém vzdělávání svých zaměstnanců, otevřenosti a odvaze investovat do nových technologií. Vážím si jistoty a podpory, kterou svým zaměstnancům dává.
  THIMM je pro mě silnou, stabilní, moderní a stále se rozvíjející firmou.

  Martin:
  Jako vývojář obalů si na THIMMu nejvíce cením, že můžu být ve své práci kreativní. THIMM je velmi akční a pořád se tu něco děje. Člověk se tu rozhodně nenudí. Mám možnost srovnání s jiným zaměstnavatelem a jsem rád, že jsem právě tady. Navíc bydlím blízko a nemusím trávit dlouhé hodiny na cestě do práce.
  Velmi si vážím přátelského kolektivu, který pracuje jako tým. Otevřeně spolu komunikujeme, jsme v neustálém kontaktu a navzájem si pomáháme rozvíjet své nápady. Díky THIMMu mám také možnost poměřit své schopnosti a nápady v národních i celosvětových obalových soutěžích. 

  Když naše dcery slyší slovo THIMM, tak si dozajista vybaví hromadu tetiček a strýčků, kteří mají plné kapsy sladkostí a bonbónů těsně před obědem. Myslím, že z nich jednou budou buď zvěrolékařky, kuchařky, zubařky a podle maleb na zdi možná i restaurátorky - ale určitě si dokážeme představit i to, že by  pracovaly v THIMMu jako vývojářky. Jsou obě velmi kreativní. A kreativní zaměstnanci jsou v THIMMu potřeba!

  Chtěli byste se zapojit do naší rodinné firmy? Nejste z oboru? Nevadí! My Vás zaškolíme!

   • Praxe ani technické vzdělání není nutné. My Vám ukážeme, jak zajímavý náš obor výroby krabic z vlnité lepenky je a vše potřebné Vás naučíme.
   • Na začátku se budete hodně koukat a učit se. Nebojte, se vším Vám pomůže náš školitel, který je jeden z Vás a moc dobře ví, jak je důležité, abyste se Vy, u nás noví, cítili co nejdříve jako doma. 

   "My ženy se někdy zdráháme pracovat s technikou, ale v THIMMu není důvod se bát. Práce není fyzicky náročná. Vše je automatizované a obsluhovat stroj počítačem jsem se naučila velmi rychle." Zuzana K.

    

   "Obsluhu stroje na výrobu krabic zvládne jeden člověk. Vše se řídí přes počítač. Rok od roku je vše víc a víc automatizované. V podstatě musíme stroj jenom nastavit a pak hlídat. Hotové krabice dává na paletu robot." Tomáš R.  

   Jak vypadá běžný pracovní den v THIMMu?

    • Postupně se naučíte obsluhovat automatické, počítačem řízené stroje a uvidíte, jak se s Vaším přispěním stane z kusu lepenky krásná krabice třeba na Vaše oblíbené pití.
    • Nebudete unaveni z monotónní práce jako na lince. U nás není pásová výroba.

    „V THIMMu pracuju už 18 let a neměnil bych. Začínal jsem úplně od nuly. Tenkrát jsem o výrobě obalů neměl ani páru.” Martin Ř.

     

    „THIMM není žádná montovna. Při osmihodinové pracovní směně se střídá různá zajímavá práce. Navíc člověk vždycky vidí, co vyrobil. A když pak krabice od nás najdu v obchodě, tak jsem i trochu pyšný." Martin Š.

        

    Co ke své práci u nás potřebujete?

     • Důležitá je pro nás odpovědnost vůči sobě a druhým.
     • Jsme jeden tým a pomáháme si navzájem.

     "Bez ochoty učit se to nejde. Kdo však chce, má v THIMMu dveře otevřené." Daniel Ř.

      

     Proč byste měli pracovat právě v THIMMu?

      • Každoročně navyšujeme mzdy, motivujeme náborovými příspěvky a věrnostními odměnami.
      • Přispíváme na dopravu do zaměstnání, vyplácíme příspěvek na penzijní připojištění a poskytujeme bezúročné firemní půjčky.
      • Naši zaměstnanci odpočívají 5 týdnů na dovolené
      • A mnoho dalšího...

      "Práce mě baví a mám to blízko. Navíc teď máme i novou moderní kantýnu, kde jsou dotované obědy." Gabriela K.

       

      "Jsme v THIMMu skvělý tým. Očekává se od nás dobrá práce a ta je taky dobře zaplacená. THIMM pro nás a naše rodiny pořádá i různé firemní akce. Naposledy jsme slavili otevření nové skladovací haly, kdy se hala na jeden den proměnila v obrovský párty areál se vším všudy - jídlo, pití i pouťové atrakce." Petr H.

      Jsme rádi, že jsme Vás zaujali a dočetli jste až do konce! Máte chuť se stát součástí našeho týmu? Skvělé!

      Zavolejte nám na telefon 315 617 181 a nebo nám napište a my se s Vámi spojíme. Rádi si s Vámi domluvíme i termín pro osobní návštěvu u nás a ukážeme Vám Vaše budoucí pracoviště! Pro kontakt stačí vyplnit krátký formulář ZDE

       

       

      Načíst...
      Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.