Christiansen Print

Sofistikovaná řešení balení a prodejních stojanů z vlnité lepenky přispívají rozhodujícím způsobem k atraktivitě značek a loajalitě zákazníků. Maximální individualizace, široká škála formátů a velikostí šarží, a současně nejrychlejší časy odezvy a nejvyšší možná kvalita provedení – to jsou hlavní měřítka.

Preprint řešení splňující nejvyšší nároky

Díky naší podnikatelské oblasti Christiansen Print zaujímáme přitom na evropském trhu v oblasti preprintu dominantní postavení, co se týká obalů z vlnité lepenky s vysoce kvalitním potiskem. Jak samotnému odvětví zpracování vlnité lepenky, tak i celosvětově působícím renomovaným výrobcům a distributorům značkových výrobků nabízíme nesrovnatelně pokročilý mix technologií sestávající z CI tisku, tisku přenosovým pásem a digitálního tisku.
Pro vaše projekty preprintu vám tak můžeme poskytnout daleko více možností tvorby hodnot než kdykoli předtím. Široká paleta předtiskových řešení a služeb z hlediska flexibility, efektivity nákladů, rychlosti, množství a jistoty dodávek.

Tři závody – tři technologie preprintu

Naše tři závody společnosti Christiansen Print centrálně umístěny v Evropě spojujeme s rozmanitostí a výhodami tří různých, inovativních technologií preprintu. V závodě Ilsenburg/Harz vyrábíme paralelně na dvou největších a nejmodernějších flexo-předtiskových strojích s centrálním tiskovým válcem na světě, a na v současné době největším Multi-Lane digitálním tiskovém stroji pro obaly z vlnité lepenky na trhu, s názvem PageWide T1100S od firmy HP.
S nejmodernější technologií flexotisku, která umožňuje realizaci mimořádně rozměrných projektů s délkou tiskového pásu až do 4 500 mm, pracují naše další dva závody: Northeim v Dolním Sasku a Garancières-en-Beauce u Paříže. Celková tisková kapacita všech tří závodů je 450 milionů m² za rok. S více než 200 vysoce angažovanými zaměstnanci – zkušenými specialisty na preprint – spojujeme ve výsledcích své práce desetiletí zkušeností s technologickým pokrokem. Tímto způsobem vytváříme vždy více než jen součet jednotlivých hodnot: jedinečné synergie a služeb na trhu balení – celosvětově.

Digitální tisk v nových dimenzích

Celosvětově největší kotoučový tiskový stroj PageWide T1100S od firmy HP otevírá nové dimenze v oblasti digitálního tisku. Jeho uvedení do provozu v našem závodě v Ilsenburgu na jaře 2017 rozšiřuje nové spektrum výkonů a odbornosti skupiny THIMM. Ať již se jedná o serializaci, verzování, on demand nebo just in time, či exkluzivní limitované edice nebo zvláště velké formáty o šířce až 2,8 metrů a téměř libovolně dlouhé: Můžeme díky němu realizovat speciální individualizované přepravní a prodejní obaly od těch nejmenších šarží až po velké, a zaujmout přitom jak efektivitou, tak i hospodárností.

Synergie, logistika a zeštíhlené procesy: Uskutečňujeme budoucí sny!

Šest strojů, tři tiskové technologie, centrální plánování a agilní, zeštíhlené procesy sladění: V této souhře vám můžeme nabídnout skutečně vynikající potenciál. Garantujeme nejrychlejší dobu odezvy, zjednodušené procesy, co nejvyšší variabilitu, flexibilitu a jistotu dodávek, optimální kvalitu a ceny. Vaše záměry v oblasti balení budeme řídit, naplánujeme a zpracujeme na technicky nejvyšší úrovni, a to bez ohledu na jejich velikost nebo složitost. Vaše zakázka bude realizována individuálně, nabídneme vám řešení na míru co se týká produktu, lokality zpracování a logistiky. A vy můžete pokaždé profitovat z naší široké palety výrobních kapacit a možností individualizace!

Jste zvědaví? Více informací získáte přímo na domovské stránce divize Christiansen Print.

Načíst...