CARTONARA

CARTONARA® nabízí na e-shopu www.cartonara.de standardizované obaly a příslušenství s přidanou hodnotou pro firmy i soukromé zákazníky. Najdou zde kartony, krabice, klopové krabice a zasilatelské obaly, polstrování, výplňový materiál i potřeby na stěhování a také příslušenství ke krabicím a pro stěhování. Značka CARTONARA® rozšiřuje spektrum nabídky skupiny THIMM o platformu e-commerce.

E-shop s krabicemi

Nakupovat krabice on-line 24 hodin denně. Sortiment e-shopu CARTONARA® zahrnuje pět kategorií standardizovaných krabic a příslušenství k obalům.

  • Kartony a klopové krabice o délce 150 až 600 mm
  • Lepicí pásky a uzavírací materiál pro balení
  • Polstrování a výplňový materiál pro bezpečnou přepravu
  • Zásilkové krabice pro zasílání poštou
  • Potřeby pro stěhování, např. stěhovací krabice a příslušenství

V nadcházejících měsících se bude sortiment e-shopu CARTONARA® stále rozšiřovat. Kromě přepravek pro drobné díly (KLT) zde budou k dispozici také inovativní krabice pro e-commerce z portfolia celé skupiny THIMM.
Objednávky se odesílají přímo z našeho skladu, takže zákazník je zpravidla obdrží následující den.
E-shop CARTONARA® akceptuje všechny běžné platební metody.

CARTONARA® ve skupině THIMM

CARTONARA GmbH + Co. KG je firmou stoprocentně vlastněnou společností THIMM Group GmbH + Co. KG, které také patří značka CARTONARA®. Založením CARTONARA® položil rodinný podnik THIMM základní kámen pro digitální obchodní modely v obalové branži.

"Prostřednictvím společnosti CARTONARA upevňujeme pozici skupiny THIMM v oblasti e-commerce. Vytvořili jsme novou prodejní cestu, jejímž prostřednictvím nabízíme řešení zejména menším podnikům B2B. E-shopem CARTONARA® se také rozšiřuje sortiment skupiny THIMM o příslušenství k obalům a potřeby pro stěhování,“ informuje Michael Weber, jednatel společnosti CARTONARA GmbH + Co. KG.

Sortiment v online obchodě CARTONARA®

Kartony a klopové krabice

V e-shopu CARTONARA® máte k dispozici mnoho kartonů a klopových krabic z hnědé a bílé vlnité lepenky. Krabice malých i velkých rozměrů, v mnoha provedeních a ověřených kvalitách jsou vynikající pro zasílání produktů B2B a B2C, například šanonů, šroubků, lahví, potravin, triček a dalších výrobků. Jako powerselleři na e-bay a dodavatelé na e-tržištích, obchodníci či prodejci můžete zakoupit na e-shopu CARTONARA® krabice již od malého množství bez daně z přidané hodnoty přímo od výrobce.
I soukromé osoby zde mohou zakoupit zasilatelské krabice na dárky, lahve s vínem, skleničky, knihy a mnoho dalších produktů. Levné kartony z lepenky lze velmi snadno složit i sestavit.
 

Lepicí pásky a uzavírací materiál

Balicí páska, ruční odvíječ a strečová fólie doplňují sortiment e-shopu CARTONARA® o příslušenství k obalům. K uzavření krabic pro přepravu doporučujeme pásku na balíky, popř. balicí pásku: v e-shopu CARTONARA® najdete lepicí pásky z PVC a PP v průhledném a hnědém provedení za příznivou cenu. K nim máme na e-shopu CARTONARA® k dispozici i vhodné odvíječe lepicích pásek.
On-line nákup strečové fólie za příznivou cenu: v našem e-shopu CARTONARA® dostanete strečové fólie různých tlouštěk. Na tloušťce závisí maximální nosnost, kterou strečová fólie dokáže udržet. Díky strečové fólii z e-shopu CARTONARA® můžete své zboží bezpečně a pevně ovinout a chránit před prachem, stříkající vodou i krádeží.

Polstrování a výplňový materiál

V e-shopu CARTONARA® můžete zakoupit bublinkovou fólii a vzduchové polštářky, fixační tělíska (chipsy), výplně, balicí deky a balicí hedvábí. Bublinkové fólie a vzduchové polštářky se skládají z polyetylenu a chrání Vaše výrobky během přepravy. V e-shopu CARTONARA® najdete bublinkové fólie různých šířek. Vzduchové polštářky v různých provedeních umožní vyplnění prázdných prostor při přepravě Vašich produktů.
V e-shopu CARTONARA® můžete rovněž zakoupit recyklovatelná a antistatická fixační tělíska EPS a fixační tělíska z kukuřičného škrobu. Ekologická varianta z EPS neprodukuje žádný prach a hodí se ke zpracování na automatických zařízeních. Fixační tělíska (chipsy) lze použít opakovaně a efektivně vyplňují prázdné prostory.
Balicí deky najdou své uplatnění zpravidla jako mezivrstvy při stěhování a přepravě. Chrání kvalitní povrchy a zajišťují krabice při přepravě v autě.
Balicí hedvábí z e-shopu CARTONARA® se skvěle hodí k balení křehkých výrobků a k zabezpečení proti sklouznutí.
 

Zasilatelské obaly

Zasilatelské obaly za příznivou cenu nakoupíte nejlépe v e-shopu CARTONARA®. K zasílání balíků, balíčků, zboží a dopisů najdete v e-shopu CARTONARA® různé zasilatelské krabice pro každou příležitost. Naše krabice se skvěle hodí pro přepravu a skladování nejrůznějších výrobků. V e-shopu CARTONARA® můžete koupit zasilatelské krabice z hnědé a bílé lepenky, v různých rozměrech.
Typickými zasilatelskými obaly jsou například také maxi krabice na dopisy pro optimální zasílání poštou nebo bublinkové obálky v bílém a hnědém provedení.

Načíst...