THIMM Consulting

Komplexní poradenství v balení pro optimalizaci veškerého řízení dodavatelských řetězců týkajícího se balení – co to znamená? Obaly, výrobky, procesy a stroje spolu vždy souvisejí. Pouze tehdy, kdy jsou všechny parametry vzájemně sladěné, ušetříte náklady v rámci balení, procesů a logistiky.

Nezávisle a s bohatým know-how

Poradenství v balení je širokosáhlý pojem. V nejlepším případě probíhá nezávisle ve spolupráci s odborníky na obalovou techniku s dlouholetými zkušenostmi. Společnost THIMM vám poskytne poradenství jak k vašemu individuálnímu problému s balením, tak i jako kompletní službu:

  • Efektivita
  • Náklady
  • Kvalita
  • Logistika
  • Trvalá udržitelnost

Na základě vašich požadavků jsme schopni sestavit velmi zkušené projektové týmy složené z poradců, inženýrů, specialistů na obalovou techniku a spolupracovníků projektu. Jedná se o experty na trhu balení a obalové techniky. To je důvod, proč můžeme nabídnout komplexní poradenství, otevřít nové cesty k dalšímu vývoji procesů balení a obalového sortimentu. THIMM Consulting úspěšně působí na trhu již přes 20 let. Přesvědčte se sami!

Ve středu zájmu: Váš hodnotový řetězec v oblasti balení

Pro zvýšení vaší konkurenceschopnosti vytvoříme společně s vámi jemně vyladěná řešení na bázi osvědčených postupů: od konstrukčního a grafického plánování balení nezávislého na materiálu až po zeštíhlení vašich procesů balení a logistiky. Našimi inovativními koncepty vás podpoříme i nad rámec vašich oddělení, závodů nebo celé vaší firmy.

Zkušenosti přesahující hranice odvětví

Speciální znalosti v rámci odvětví i zkušenosti mimo něj – to je přínosem našich inženýrů do vašich projektů. Každé odvětví má své vlastní požadavky. Ale pouze neustálou výměnou zkušeností v týmu společnosti THIMM Consulting můžete také využívat výhod z jiných odvětví co se týká trendů a osvědčených postupů. Naši zákazníci pocházejí z různých odvětví: Automobilový průmysl, elektronika a elektrotechnika, stavebnictví a nábytkářský průmysl, další průmysl, kosmetika a péče o tělo, potravinářství, logistika, lékařství a lékařské technologie, papírenský a obalový průmysl, sanita a stavby, výroba cukrovinek, občerstvení, expedice a zasílatelství.

Metodická kompetence pro vaši úspěšnost

Profitujte z našich rozsáhlých znalostí v poradenství a z naší široké sítě odbornosti. Na míru vašim požadavkům pro vás vybereme zkušený projektový tým a osvědčené metody poradenství. Výsledek: Zajistíme trvalé zvýšení hospodářského výsledku od analýzy balení přes benchmarking až po přepracování balicích procesů a obalového sortimentu. Jaký potenciál vám můžeme pomoci objevit?

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.