THIMM Display

Naše náročná řešení prodejních stojanů a dekorací pro nosné systémy zboží nebo reklamní oblast jsou šité na míru vašim individuálním potřebám. Jako zkušený partner vás přitom podpoříme komplexními profesionálními službami – počínaje koncepcí a vývojem designu až po výrobu a finální expedici v souladu s termíny.

Odbornost v místě prodeje (Point-of-Sale)

Jako jeden z předních výrobců prodejních stojanů pro propagaci zboží známe požadavky trhu a víme, na čem záleží: na úspěchu v místě prodeje. Tyto znalosti využíváme ve váš prospěch – s komplexním servisem, který zahrnuje naši výjimečnou kreativitu, na míru přizpůsobené návrhy, standardní řešení, jakož i rozšířený servis a služby odbytu v Německu a Evropě. Prodejní stojany prezentují poselství vaší značky v místě prodeje, vzbuzují zájem a stávají se tím současně angažovanými prodejci, kteří vyvolávají spontánní rozhodnutí o nákupu k vašemu prospěchu.
Ať již se jedná o modulární prodejní stojany, dekorace nebo prvky do výloh – rozhodujícími faktory úspěchu jsou vždy nekomplikovaná výstavba, bezpečnost, stabilita, vysoká kvalita a udržení hodnoty až do konce prodejní akce.

Inovativní myšlení. Odpovědné řešení. Jistota realizace.

Vidět, cítit, slyšet, vnímat – využitím zvukových a světelných efektů a vůní vytváříme vaši ještě atraktivnější prezentaci na trhu a poskytujeme zákazníkům smyslový zážitek. Interaktivní prvky, jako je využívání QR kódů, přitom propojují reálný svět s digitálním a vyvolávají další nákupní impulzy.

Kromě výběru z různých možností zušlechtění můžeme využitím kombinací různých materiálů posílit působení značky. Vše zcela podle Vašich přání, představ a nároků.
Navíc se můžete spolehnout na naše odborné zkušenosti v předtiskové přípravě, na perfektní management barev v ofsetovém a digitálním tisku a flexotisku, jakož i na včasné dodání v obalu optimalizovaném pro expedici.

Naše nároky na kvalitu

Vy očekáváte vysokou kvalitu výrobku – a my můžeme tyto požadavky rovněž splnit.

Náš zavedený systém řízení jakosti (ISO 9001:2008) nepřetržitě dokumentuje, ověřuje, zajišťuje a optimalizuje naše interní procesy a zajišťuje tím kvalitu našich výrobků.
Od 13. dubna 2012 máme rovněž oficiálně certifikaci FSC®. Certifikát společnosti potvrzuje, že celý proces od vývoje přes grafický design až po výrobu displejových a obalových řešení z vlnité lepenky a kartonů v digitálním, ofsetovém tisku a flexotisku splňuje vysoké požadavky standardu FSC® odpovídající udržitelnému lesnictví.

"Trh prodejních stojanů se nachází ve fázi změn, mnohé změny jsou přitom pro nás velmi vzrušující a atraktivní. Zákazníci přemýšlejí o nákupu prodejních stojanů v rámci celé Evropy, nikoli pouze v národním měřítku. Zda by tyto měly být standardizované nebo spíše individuálně koncipované, případně dokonce obojí. Zda vlastně vůbec ještě chtějí organizovat pořizování prodejních stojanů. Právě v těchto tématech máme profesionální zkušenosti a můžeme tak přispět svou odborností. Musíme o tom jen diskutovat a pak společně dospět k dobrým řešením."

Daniel Scheepstra
Vedení společnosti, THIMM Display

Rostoucí spektrum služeb

Naši experti vám rádi poradí a podpoří vás při plánování a realizaci efektivnějších inscenací a prezentací. Přitom můžeme také kdykoli čerpat z bohatě členěného know-how celé skupiny THIMM. Vy můžete díky tomu profitovat z našich komplexních zkušeností ve výrobním procesu a mimořádné flexibility a rychlosti, především v případě požadavků na změny v krátkých lhůtách.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.