THIMM Packaging Systems

 

Komplexní obalové řešení pro nás znamená, že při vývoji obalů zohledníme vysoké nároky na kvalitu a procesy, zaměříme se na stanovené cílové náklady, a to včas a dle potřeby.  Proto vidíme sami sebe jako Vašeho partnera pro náročné úlohy balení. Vyvíjíme kompletní obalová a logistická řešení, která chrání optimálně výrobek a zefektivňují Vaše procesy. Naše kompetence jako součást Vaší přidané hodnoty!

 

 

"Příležitosti dlouhodobého úspěchu spočívají mimo jiné v alternativním přístupu k vlastní tradici, hrdém pohledu na vlastní mimořádné hodnoty a vyhodnocení nových závěrů pro procesy změn – na základě již osvědčených postupů. Neboť nic není tak pomíjivé jako úspěchy z minulosti."

Gabriela Petrová
Jednatelka, THIMM Packaging Systems v Chotětově

 

 

Výběr materiálu dle potřeby.

Plánujeme, opatřujeme a zpracováváme přesně ty materiály, které potřebujete: od vlnité lepenky až po dřevo, lisovanou buničinu a plasty. V kombinaci s výplněmi (polstry) z technických pěn, ESD obaly, jakož i obalovým řešením s ochranou proti korozi pro Vaše výrobky můžeme sestavit nejlepší možné kombinace materiálů. Neustále pracujeme na nových materiálových řešeních a kombinacích s novými partnery.

Naše kompetence napříč průmyslovými odvětvími.

Vypracujeme pro Vás optimální koncepci balení pro ochranu a přepravu Vašich výrobků: Naše know-how balení sahá od vývoje až po kontinuální optimalizaci balení. Ať již se jedná o citlivé konstrukční díly, senzibilní elektroniku, těžké litinové nebo jednoduché plastové díly – máme pro Vás vždy optimální řešení balení!
V úzké spolupráci s Vámi naplánují naši zkušení vývojáři „virtuálně“ balicí systém, zohledňující všechny faktory, které mají vliv na balení. Díky tomu můžeme velmi brzy a včas vyvinout řešení, které odpovídá přesně Vašim potřebám a procesům.

Balení a logistika z jediného zdroje.

Na přepravu Vašeho výrobku k cíli jsou kladeny ty nejvyšší nároky. Vytvoříme kompletní obalová a logistická řešení, která výrobek optimálně chrání a zefektivňují Vaše procesy. Převezmeme za Vás speciální procesy odbytu a balení, mimo jiné např. služby balení, management pořízení, jakož i kompletaci a dodávku všech relevantních součástí jak Vám, tak i Vašim zákazníkům.

Načíst...