THIMM pack'n'display

THIMM pack'n'display je značka, která Vám nabízí nejlepší řešení v oblasti balení a prezentace zboží. Prostřednictvím obalů na míru, individuálních konceptů POP/POS prezentací z vlnité lepenky a s využitím nejmodernějších technologií digitálního tisku vyvíjíme ta nejlepší řešení pro Vaše výrobky. Společnost THIMM je Váš silný partner – od poradenství, přes vývoj, tiskovou grafiku až po výrobu a případnou kompletaci.

Nejlepší řešení pro obaly a prezentování zboží. To všechno nabízí značka THIMM pack'n'display.
Na základě filosofie FREE TO BE YOUR BEST si dovolujeme dělat to, co potřebují naši zákazníci. Svoboda v rozhodování totiž přináší flexibilitu a růst i úspěch a budoucnost. Díky profesionálním a kompetentním odborníkům značka THIMM pack’n’display našim zákazníkům nabízí větší potenciál, zjednodušení procesů a větší komfort. Budeme Vás doprovázet od nápadu až po realizaci komplexního konceptu obalu či displeje. Od zasilatelských obalů pro e-commerce a prodejních obalů přes vhodnou prezentaci zboží na POS, obaly pro potraviny až po individuální řešení displejů dekorační prvky. THIMM pack’n‘display vyvíjí společně s Vámi ta nejlepší řešení pro Vaše výrobky. Díky našim zkušenostem a odborným znalostem známe požadavky na obaly a displeje v rámci Vašeho dodavatelského řetězce a dokážeme optimálně propojit diferenciaci a účinnost. Tak vznikají individuální koncepty řešení „Made by THIMM“.

THIMM pack'n'display: Nejlepší řešení pro balení zboží.

Coby poskytovatel komplexních řešení spojujeme naše kompetence v celém hodnotovém řetězci. Díky inovativním kompetencím v oblasti poradenství a vývoje a také udržitelné výrobě a tisku nabízí značka THIMM pack'n'display účinné a na zakázku vyrobené obaly.

Od obalů vhodných pro prodej v místě nákupu, přes prodejní obaly s kvalitním potiskem, ochranné přepravní obaly až po atraktivní obaly v oblasti e-commerce: Podpořte svou marketingovou prezentaci a profitujte z inovativních obalů, které optimalizují procesy balení.

Vlnitá lepenka totiž není jen obal, ale stále častěji se stává samotným výrobkem. Značka THIMM pack'n'display vytvořila se společností Nintendo modulární stavebnice z vlnité lepenky, které představují interaktivní hrací prvky pro konzoli Nintendo Switch. Z vlnité lepenky vyrábí také francouzská firma SAS Lucy svůj výrobek: zesilovač zvuku „Amplilib“.

Značka THIMM pack'n'display ukazuje, že díky značné inovativní síle skýtá vlnitá lepenka větší potenciál než papír. Je to totiž materiál, který bezpečně balí, intenzivně chrání, emotivně prodává a opravdu uchvacuje.

Objevte obaly značky THIMM pack'n'display:

THIMM pack'n'display: Nejlepší řešení pro prezentaci zboží.

Podstatou silných konceptů displejů a dekoračních prvků je individuální poradenství, výjimečný vývoj a atraktivní ztvárnění. Společnost THIMM pack'n'display coby přední výrobce řešení displejů podporujících prodej zná požadavky trhu a úspěšně přenáší poselství vaší značky a výrobku na místo prodeje.

Výrazné koncepty displejů a dekorační prvky mají pozvednout výrobky z klasického umístění na policích a ještě víc podpořit obrat, a proto představují významný marketingový nástroj k podpoře prodeje. Cílem je poskytnout zákazníkovi pestrý zážitek z nakupování, který ho v jeho rozhodování o nákupu pozitivně ovlivní, přinese přidanou hodnotu a povzbudí k nákupu.

Rozhodování o nákupu probíhá v místě nákupu většinou spontánně. Značka THIMM pack'n'display společně s vámi podporuje prodej v obchodě cíleným používáním atraktivních paletových a podlahových displejů, pultových displejů v prostoru pokladny a dekorativních sloupů sloužících k většímu zviditelnění a také dekorativních prvků na stropech a oknech.

Displeje a dekorace značky THIMM pack'n'display:

To, jak se obaly a displeje mohou vzájemně doplňovat, ukazují různá řešení značky THIMM pack'n'display. Společně se zákazníkem Unilever pro značku Sanella vytvořila firma THIMM pack'n'display ucelený koncept displejů a obalů tvořený paletovým displejem se stohovatelnými přebaly na pečivo. V tomto případě jdou prvky displejů a obaly ruku v ruce. Datové kódy vytvářené aplikací, které jsou integrovány do potisku, propojují obaly a displeje s digitálním světem a umožňují tak zajímavé interakce zákazníků s produkty a značkami. Datové kódy jsou neviditelné prvky v rámci potisku. Tím se vytváří nový emotivní zážitek z nákupu.

One way. One technology. Thousand emotions.

Displeje a obaly nabízejí jednu ještě větší přidanou hodnotu – když dodatečně přesvědčíte kvalitním tiskem. Ve společnosti THIMM pack'n'display získáte takový způsob tisku – ať už jde o flexotisk, ofsetový tisk nebo digitální tisk –, jaký pro svůj displej a obal potřebujete k tomu, abyste zajistili optimální pobídky pro zákazníky.

Zejména díky nejmodernějším technologiím digitálního tisku zajišťujeme displejům a obalům nové zbarvení a individuální a rovněž osobní poselství značky. Jedním z největších faktorů úspěchu digitálního tisku značky THIMM pack'n'display je přitom flexibilita. Tisknout lze různé designy v ofsetové kvalitě a v nekonečném množství barev.

Digitální tisk se skvěle hodí zejména pro sezónní segmenty trhu a pro mimořádné akce. Zde se snoubí flexibilita a rychlost s individualizací a vysokou kvalitou barev. Přesvědčte se sami!

 

Značka THIMM pack'n'display je zde pro vás po celé Evropě a v osmi pobočkách v Německu, Rumunsko a Česku vám nabízí kompletní know-how v oblasti obalů a displejů. Do našich procesů a závodů neustále investujeme, abychom vám mohli pomocí nejmodernějších postupů v oblasti IT a výroby poskytnout ta nejlepší řešení.

Díky tomu značka THIMM pack'n'display zajišťuje větší odlišení, silnou důvěru ve značku při optimální účinnosti na základě komplexního, osobního poradenství. Společnost THIMM je vaším partnerem s mnohaletými odbornými znalostmi a know-how, který vám pomůže, abyste své výrobky co nejlépe zabalili, přepravili a prezentovali.

Vzbudili jsme Váš zájem? Naši kontaktní partneři jsou zde pro vás.

Načíst...