Strategie

Symbol-TSR-grafika-Strategie-splecenske-odpovednosti-THIMM.jpg

Trvalá udržitelnost a odpovědné jednání

Na celém světě směřují myšlenky vpřed, do budoucnosti. V centru zájmu stojí přitom trvalá udržitelnost a odpovědné jednání. Jako rodinný podnik přebíráme komplexně naši odpovědnost firem.

Nazýváme ji THIMM Social Responsibility, sociální odpovědnost THIMM, zkráceně TSR. Naše strategie TSR zahrnuje čtyři velké oblasti: Trh, Životní prostředí a procesy, Zaměstnanci a Komunita. Přebíráme odpovědnost tím, že:

  • nabízíme inovativní, z hlediska zdrojů efektivní, ekologické výrobky a služby a jsme dlouhodobě hospodářsky úspěšní (oblast Trh).
  • utváříme své obchodní procesy s ohledem na životní prostředí a náš dodavatelský řetězec směřujeme k trvalé udržitelnosti (oblast Životní prostředí a procesy).
  • jsme atraktivním zaměstnavatelem (oblast Zaměstnanci).
  • jsme aktivním členem společenství (oblast Komunita).

Partnerství, transparentnost a férovost jsou základními předpoklady pro tuto cestu.

Dialog s našimi akcionáři a matice materiality

Klademe velký důraz na pravidelný dialog s našimi akcionáři. Za tímto účelem si vyměňujeme informace prostřednictvím různých kanálů s různými zájmovými skupinami, jako jsou zákazníci, zaměstnanci, dodavatelé, investoři nebo také zástupci nevládních organizací, vědy/výzkumu a médií.  

Výsledky tvoří základ naší analýzy materiality a jsou začleněny do dalšího vývoje strategie TSR.

Srdečně vás zveme, abyste nás na naší napínavé cestě doprovázeli a vedli s námi intenzivní dialog: Poznejte lépe naše oblasti a opatření, prohlédněte si na naše aktuální zprávy o trvalé udržitelnosti nebo zjistěte více o principech odpovědné spolupráce ve skupině THIMM.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.