Už o Velikonocích je třeba myslet na Vánoce!

vanoce-advent-vanocni-svatek-vlnita-lepenka-vanocni-pisne-slavnost-stedry-vecer-kostel-darky-promoce-online-obchod-darkove-obaly-THIMM.jpg

Zatím co někteří pletou pomlázku a barví velikonoční vajíčka, v marketingových odděleních se řeší Vánoce! Proto už teď připomínáme, že je čas myslet na správné vánoční obaly pro Vaše zboží.

Vánoce jsou obdobím, kdy všichni myslíme na to, jak zabalit a poslat vánoční dárky, abychom udělali radost našim nejdražším. Protože Vánoce přijdou rychleji, než si myslíme, chtěli bychom Vám už teď nabídnout výběr slavnostních zasilatelských a dárkových obalů na Vánoce s úžasnými motivy. Jak do klasického obchodu, tak pro on-line prodej nabízíme atraktivní a individuální dárkové obaly pro kreativní nápady na vánoční dárky, jejichž prostřednictvím bude prožitek mnohem větší a které nádherně doplní Vaše výrobky.

Zasilatelské obaly k Vánocům

On-line prodej patří k nejsilněji rostoucím trhům v Evropě. Počet zásilek kurýrních, expresních a balíkových služeb se v uplynulých letech více než zdvojnásobil. K tomu navíc přichází i vyšší a koncentrovaný sezónní vánoční prodej. Vývoj elektronického obchodování, které zažívá boom, ukazuje velký potenciál, který se ukrývá v oblasti e-commerce na trhu s obaly. Neboť zboží jakéhokoliv druhu se zasílá stále v obalech z vlnité lepenky.

Objem obalů v oběhu se zněkolikanásobil a výrobcům a prodejcům umožňuje využít zasilatelský obal jako propagátor značky a nositele informací o Vašich produktech. Nudný hnědý zasilatelský obal je minulostí. Využijte naplno potenciál svých zasilatelských obalů a přepravujte od nynějška nejen své výrobky, ale také své tržní hodnoty a emoce patřící k Vánocům. Se svátečními motivy, individualizovanými designy, cíleným oslovením zákazníků a působivým vánočním ztvárněním zasilatelských obalů podpoříte zážitek svých zákazníků při vybalování dárků o Vánocích a zvýšíte i zážitek ze svého výrobku.

Nechejte se inspirovat výběrem vánočních zasilatelských obalů.

Zasilatelský obal s digitálním potiskem ve svátečním vánočním vzhledu s úžasnými motivy

HelloFresh zasílá boxy na vaření s chutnými a zdravými pokrmy pro snadné vaření doma a lze je jednoduše objednat on-line. S HelloFresh vyvinula společnost THIMM k Vánocům inovativní digitálně potištěné zasilatelské obaly, na míru slavnostnímu vánočnímu menu. Zasilatelské obaly s digitálním potiskem ve svátečním vzhledu přepraví o Vánocích se svým působivým a kvalitním tiskovým obrazem nejen zdravé potraviny, ale i svět značky společnosti.

Profitujte z výhod digitálního tisku ThimmColor® digital nejnovější generace: Účinná prezentace značky díky prvotřídní tiskové kvalitě, naprostá flexibilita při zavádění výrobku na trh a sezónních kampaních, exkluzivita díky limitovaným nákladům a podpora zážitku při rozbalování díky diferencovanému oslovení zákazníků. Využijte potenciál Vašeho zasilatelského obalu pro větší aktuálnost a promoční akce k Vánocům a nadchněte své zákazníky svátečním zasilatelským obalem a vánočními motivy.

Informujte se blíže o úspěšném příběhu společně s Hellofresh a o digitálně potištěných zasilatelských obalech s vánočními motivy.

Inovativní zasilatelský obal „THIMM Flip-Pack“: Vánoční zasilatelské obaly překvapivě všestranné.

Zasilatelské obaly plní nejen komunikativní, ale také funkční požadavky. Zasilatelské obaly musí během přepravy poskytovat výrobkům dostatečnou stabilitu a komplexní ochranu. Především během sezónního vánočního prodeje. Zde jsou vhodné zejména zasilatelské obaly z vlnité lepenky, které lze individuálně přizpůsobit velikostem výrobků. Díky rozdílně potištěné vnější a vnitřní straně nabízí inovativní zasilatelský obal THIMM Flippack pro příjemce dvojitý užitek. Funkce přetočení obalu umožňuje opětovné použití obalu, takže se šetří přírodní zdroje a životní prostředí. Díky možnosti vícenásobného použití přináší obal příjemci významnou přidanou hodnotu. Po otočení obalu může příjemce použít zasilatelský obal v závislosti na konstrukci a designu jako dárkový obal k Vánocům nebo obal pro zpětnou zásilku. Patentovaný zasilatelský obal s funkcí přetočení je vhodný zejména jako propagátor značky k vánočním svátkům nebo jiným slavnostním příležitostem a k promočním akcím.

Informujte se blíže ohledně vánočního zasilatelského obalu THIMM Flip-Pack.

Bezpečné a neporušené on-line zásilky k Vánocům s bezpečnostním obalem a uzávěrem zajišťujícím originalitu

Zasilatelský obal „THIMM secureLock“ poskytuje optimální ochranu výrobku a je velmi vhodný na výrobky, jejichž kvalitu pozvedává uzávěr zajišťující originalitu. Především o Vánocích se často zasílají kvalitní výrobky, které by chtěl objednávající přijmout neporušené a darovat je jako vánoční dárek. Pečetní uzávěr zaručuje zapečetění během přepravy v sezónním vánočním prodeji a příjemce pozná neporušenost obalu podle pečeti. Informujte se blíže o bezpečnostním obalu s uzávěrem zajišťujícím originalitu THIMM secureLock. Funkční výhody bezpečnostního obalu s uzávěrem zajišťujícím originalitu nadchly i švýcarskou startupovou společnost yamo. Společně vyvinutým obalem jsme dosáhli úspěšného výsledku a zde k němu získáte další informace o úžasném příběhu. Volitelně obdržíte i integrovanou fixaci výrobků z vlnité lepenky. Efektivní ochrana produktu sestává ze 100 % z vlnité lepenky a je tak ekologickou alternativou k plastovým obalovým prostředkům.

Zaslat dárkové obaly k Vánocům

Ve vánočním prodeji má velmi velký význam slavnostní vzhled dárkových obalů. Spotřebitelé často očekávají, že si budou moci objednat výrobek s hotovým dárkovým obalem – nejlépe i s individuálním designem. Zasilatelský obal THIMM DressBox je zasilatelský obal, který tyto požadavky splňuje. Velká plocha pro specificky zacílenou komunikaci nabízí všestranné možnosti ztvárnění a potisku pro podporu vazby na značku a vyprávění příběhu k Vánocům.

Informujte se blíže zasilatelském dárkovém obalu s přidanou hodnotou.

Vánoční dárkový obal pro zásilkový prodej s efektem překvapení

Poslat o Vánocích výrobky ve vánočních a kvalitních dárkových obalech, které výrobky během přepravy zároveň ochrání? Ano, dárkový obal THIMM Surprise poskytuje díky fixaci produktu optimální ochranu během přepravy. Zvláštnost dárkového obalu pro elektronické obchodování spočívá ve vnitřním a vnějším potisku a v oslovující prezentaci značky, která podpoří požadovaný efekt překvapení. Dárkový obal nabízí pro sezónní promoční akce k Vánocům velké reklamní plochy a rozmanité možnosti potisku pro atraktivní a slavnostní vzhled s úžasnými motivy.

Nadchnout promočním obalem o Vánocích

Co by to bylo za Vánoce bez promočního zboží a akčních sad? Období Vánoc je pro obchodníky nejdůležitějším a nejdynamičtějším obdobím celého roku. Miliony lidí přemýšlejí o vhodném vánočním dárku pro své nejmilejší a chtěly by jim darovat radost. To v sobě skrývá mimořádný prodejní potenciál v krátkém časovém úseku. Oslovit tuto cílovou skupinu, co nejvíce vrstev spotřebitelů, dosáhnout maximální přítomnosti na trhu a odlišit se v konkurenčním prostředí. Atraktivní promoční obaly k Vánocům Vám nabízejí možnost vyniknout v davu, výrazně prezentovat své výrobky a své značky na místě prodeje a posílit tak prodej.

Níže Vám přinášíme přehled slavnostních promočních obalů a designových konstrukcí k Vánocům, s nimiž pokryjete rozmanitá kontaktní spotřebitelská místa Vaší cílové skupiny.

Vyprávění příběhu k Vánocům s ekologickým závěsným držákem na nabíjení mobilu

Jednoduché, elegantní a praktické! O Vánocích rostou požadavky na výrobky a promoční zboží. Dárkové zboží k Vánocům by nemělo pouze nadchnout po vizuální stránce, ale mělo by mít i ekologicky praktický užitek.

Zastrčit, připojit, nabít - jednoduše s THIMM Smartphone Bag. Závěsný držák na nabíjení mobilu je ideálním promočním artiklem u příležitosti Vánoc, který díky oboustrannému potisku nabízí velkou reklamní plochu a velký komunikační potenciál pro vyprávění příběhu k Vánocům. Od individuálních možností ztvárnění a personalizací až po výrazný a jedinečný design s vánočními motivy můžete realizovat promoční artikly s THIMM a nadchnout tak své zákazníky u příležitosti vánočních svátků. Ekologický držák na mobil se hodí pro všechny běžné smartphony, zaručuje během nabíjení efektivní ochranu a je stále po ruce. S tímto promočním zbožím máte o Vánocích možnost oslovit uživatele mobilních telefonů všech značek a nadchnout je ekologickým držákem z vlnité lepenky ve svátečním vzhledu s vánočními motivy.

Sváteční vánoční písně dnes znějí ze zesilovače zvuku z lepenky

Nechte zaznít tradiční a sváteční vánoční písně ze zesilovače zvuku z lepenky a zažijte optimální kvalitu zvuku. Zesilovač zvuku z lepenky se přepravuje složený naplocho, pro použití ho lze snadno sestavit a co je důležité: zesilovač zvuku z lepenky se hodí pro všechny běžné chytré mobily. Užijte si výhody, že nepotřebujete ani proud, ani baterie, ani připojení k bluetooth či wi-fi. Zesilovač můžete individuálně potisknout vánočními a svátečními motivy a potisk dokonce personalizovat. Zesilovač zvuku z lepenky můžete využít optimálně jako dodatečné propagační zboží k Vánocům nebo na Silvestra či k jiným příležitostem.

Inovativní odnosné balení pro Vaše vánoční promoční akce a výraznou prezentaci značky

Vánoční promoční obal je ideální pro akční zboží, kampaně a marketing produktových sortimentů. Konstrukce vyžadující malé množství materiálu umožňuje vysokou viditelnost produktu, takže prostřednictvím tohoto vánočního promočního obalu můžete svůj produkt a značku ideálně prezentovat na místě prodeje. Zážitek spotřebitelů ze značky navíc zvyšuje hmatový zážitek s produkty. Možnosti celoplošného potisku nabízejí o Vánocích optimální reklamní plochu pro vyprávění příběhu a atraktivní design k Vánocům se svátečními motivy.

THIMM Multipack | box patří do rodiny produktů THIMM Multipack, do níž spadají také naše varianty produktu THIMM Multipack dárkový obal a THIMM Multipack | gift. Dárkové obaly k Vánocům jsou ideálními propagačními obaly, které pozvednou výrobky a nabízejí velké plochy pro potisk ve svátečním adventním designu s vánočními motivy.

Vánoční odnosná taška z vlnité lepenky slouží jako promoční obal na Váš výrobek

Nechejte se přesvědčit svátečním pohodlím při přenášení obalu v různých velikostech. Váš výrobek zabalený v odnosné tašce z vlnité lepenky nenabízí jen tu nejlepší ochranu, ale ideálně se hodí také jako vánoční promoční obal pro Váš produkt. Celá plocha odnosné tašky z vlnité lepenky nabízí pro komunikaci zaměřenou na cílovou skupinu individuální možnosti designu a potisku pro atraktivní vyprávění příběhu. Zjistěte více o výhodách odnosné tašky z vlnité lepenky.

Stolička jako dekorační prvek k Vánocům s individuálním vzhledem

Vánoce jsou slavnostní příležitostí, která skrývá velký a rozmanitý potenciál pro kampaně a promoční akce. THIMM stoličky můžete použít jako doplněk Vašich akcí nebo rozmanitými způsoby jako čistě dekorační prvek u příležitosti vánočních svátků. Krabice z vlnité lepenky je opatřena digitálním potiskem a díky lesklému provedení a kvalitním barvám se hodí k Vánocům. Její vzhled si můžete individuálně přizpůsobit.

Sváteční adventní kalendář pro předvánoční čas

Vánoce bez adventního kalendáře? Těžko se to dá představit... Každý ze svého dětství ví, že od 1. prosince až po vánoční svátky si každý den osladí jedním z 24 malých překvapení. S doplňkovým promočním zbožím ke stávajícímu produktovému sortimentu máte nyní možnost vytvořit své značce během Vánoc silnější pozici, zvýšit pozornost na místě prodeje a generovat maximální zisky. Sváteční adventní kalendář lze o Vánocích prezentovat podle cílové skupiny různými prodejními cestami, od e-shopu a maloobchodu s potravinami přes drogerie, obchody se zdravou výživou a lékárny.

THIMM nenabízí jen sváteční promoční obaly k Vánocům s kvalitními tiskovými obrazy, ale doprovází Vás od vývoje a kompletace až po kontrolu kvality. Pro kompletování nám zašlete své produkty, které uspořádáme podle Vašeho zadání a následně zkontrolujeme a uvolníme pro zaslání.

Zabalte ke svátku lásky emoce do chytrých řešení s obalovými řešeními od THIMM, které nadchnou.

Načíst...