Jistota zaměstnání. Již 25 let v České republice.

192404-Den-otevrenych-dveri-25-let-Vsetaty-THIMM.jpg

THIMM je jednička mezi zaměstnavateli v regionu! Moderní, čisté pracovní prostředí. Práce, která má budoucnost! - Vítejte v týmu! V naší rodinné firmě.

S obaly, které na našich strojích ve Všetatech vyrábíme, se setkáte například v obchodech, supermarketech nebo v e-shopech. Krabice z vlnité lepenky jsou a budou potřeba všude. THIMM je Vaše jistota! 

Nejste z oboru? Nevadí! My Vás zaškolíme!

  • Praxe ani technické vzdělání není nutné. My Vám ukážeme, jak zajímavý náš obor výroby krabic z vlnité lepenky je a vše potřebné Vás naučíme.
  • Na začátku se budete hodně koukat a učit se. Nebojte, se vším Vám pomůže náš školitel, který je jeden z Vás a moc dobře ví, jak je důležité, abyste se Vy, u nás noví, cítili co nejdříve jako doma. 

"My ženy se někdy zdráháme pracovat s technikou, ale v THIMMu není důvod se bát. Práce není fyzicky náročná. Vše je automatizované a obsluhovat stroj počítačem jsem se naučila velmi rychle." Zuzana K.

 

 

"Obsluhu stroje na výrobu krabic zvládne jeden člověk. Vše se řídí přes počítač. Rok od roku je vše víc a víc automatizované. V podstatě musíme stroj jenom nastavit a pak hlídat. Hotové krabice dává na paletu robot." Tomáš R.  

Jak vypadá běžný pracovní den v THIMMu?

  • Postupně se naučíte obsluhovat automatické, počítačem řízené stroje a uvidíte, jak se s Vaším přispěním stane z kusu lepenky krásná krabice třeba na Vaše oblíbené pití.
  • Nebudete unaveni z monotónní práce jako na lince. U nás není pásová výroba.

„V THIMMu pracuju už 18 let a neměnil bych. Začínal jsem úplně od nuly. Tenkrát jsem o výrobě obalů neměl ani páru.” Martin Ř.

 

„THIMM není žádná montovna. Při osmihodinové pracovní směně se střídá různá zajímavá práce. Navíc člověk vždycky vidí, co vyrobil. A když pak krabice od nás najdu v obchodě, tak jsem i trochu pyšný." Martin Š.

    

Co ke své práci u nás potřebujete?

  • Důležitá je pro nás odpovědnost vůči sobě a druhým.
  • Jsme jeden tým a pomáháme si navzájem.

"Bez ochoty učit se to nejde. Kdo však chce, má v THIMMu dveře otevřené." Daniel Ř.

 

Proč byste měli pracovat právě v THIMMu?

  • Každoročně navyšujeme mzdy, motivujeme náborovými příspěvky a věrnostními odměnami.
  • Přispíváme na dopravu do zaměstnání, vyplácíme příspěvek na penzijní připojištění a poskytujeme bezúročné firemní půjčky.
  • Naši zaměstnanci odpočívají 5 týdnů na dovolené
  • A mnoho dalšího...

"Práce mě baví a mám to blízko. Navíc teď máme i novou moderní kantýnu, kde jsou dotované obědy." Gabriela K.

 

"Jsme v THIMMu skvělý tým. Očekává se od nás dobrá práce a ta je taky dobře zaplacená. THIMM pro nás a naše rodiny pořádá i různé firemní akce. Naposledy jsme slavili otevření nové skladovací haly, kdy se hala na jeden den proměnila v obrovský párty areál se vším všudy - jídlo, pití i pouťové atrakce." Petr H.

Jsme rádi, že jsme Vás zaujali a dočetli jste až do konce! Máte chuť se stát součástí našeho týmu? Skvělé!

Zavolejte nám na telefon 315 617 181 a nebo nám napište a my se s Vámi spojíme. Rádi si s Vámi domluvíme i termín pro osobní návštěvu u nás a ukážeme Vám Vaše budoucí pracoviště! Pro kontakt stačí vyplnit krátký formulář ZDE

 

 

 

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.