Displeje, POP & POS produkty

displeje-podlahove-displeje-paletove-displeje-pultove-stojany-regalove-displeje-THIMM.jpg

Displeje, stojany a dekorace z vlnité lepenky a hladké lepenky koupíte nejlépe v THIMM pack´n´display! Navrhneme a vyrobíme pro Vás individuální displejová řešení pro POP i POS. Dokážeme optimálně prezentovat Vaše výrobky, probudit emoce a podpořit impulz k nákupu.

O většině nákupů se rozhoduje spontánně přímo v místě prodeje. Proto je důležité, aby Vaše produkty byly na POS skutečně perfektně prezentované. THIMM pack´n´display Vám pomůže od poradenství přes vývoj a design až po výrobu displeje. Díky nejmodernějším tiskovým technologiím a povrchovým úpravám dodáme každému displeji wow efekt a zaručíme, že Vaše výrobky přitáhnou na POS maximální pozornost.

Využijte pro Vaši příští podporu prodeje displeje z vlnité lepenky nebo kartonu:
Podlahové displeje, paletové displeje, pultové displeje, reklamní stojany a dekorace znatelně zvýší odbyt Vašich výrobků. Ať po časově omezenou dobu, nebo jako dlouhodobé řešení: S displeji z vlnité lepenky pro prezentaci výrobků nebo s permanentními displeji z umělé hmoty a kovu pro dlouhodobý úspěch budete ideálně připraveni na každou akci.

Ideální pozice na POS a POP: přehled druhů displejů

Displeje, stojany a dekorace lze použít k umístění zboží nebo k vlastní prezentaci (bez výrobků) – záleží na Vás!

Modulární standardní displeje

Standardní displeje z vlnité lepenky lze flexibilně a rychle umístit na POS. Díky stávajícím nástrojům minimalizujete náklady a dodací lhůty, a tak budete v prodejně „just-in-time“. Sales Amplifier z THIMM, modulární standardní koncept pro displeje, vám i nadále umožní individualitu v prezentaci výrobku. Podle potřeby umístěte své skupiny výrobků do standardního displeje a jednoduše vyměňte plášť. Jak je to možné?

Paletový displej

Paletový displej je displej prezentující zboží, který je umístěn v prodejně většinou na čtvrtpaletě, půlpaletě nebo europaletě. Zboží do něj můžete doplnit buď přímo v místě prodeje nebo se o to může postarat THIMM a následně Vám ho zašle již doplněný do prodejny.
Paletové displeje lze umístit také jako podlahové displeje. Další alternativou, jak skrýt paletu, je plášť z lepenky.

Podlahový displej

Individuální podlahové displeje z lepenky, vlnité lepenky nebo kartonu se umísťují bez palety přímo na podlahu. Podlahové displeje jsou vystavovací displeje. Většinou se jedná o konstrukce displejů, které se na POS zasílají jako praktická přepravní jednotka ve složeném stavu na plocho nebo částečně sestavené se zbožím nebo bez něj a na POS se složí do finální podoby a doplní zbožím.

Permanentní displej

Permanentní displeje se vyznačují dlouhou životností a vícenásobným použitím. Díky použití různých materiálů jako je kov, umělá hmota a vlnitá lepenka se permanentní displeje mohou používat i mimo POS.

Pultový displej

Pultové displeje se používají přímo u pokladny a na prodejním pultu. Tak zvyšují prodej drobných výrobků a dávají poslední podnět před nákupem. Pultové displeje najdou všestranné použití jak při uvádění nových výrobků na trh, při sezónních prodejních akcích nebo jako doplnění ke komplexnímu konceptu marketingu.

Stojany

Velké postavy, elipsovité sloupy a skládací stěny slouží jako reklamní poutače a poskytují dodatečnou komunikační plochu. Stojany se často používají jako doplněk ke klasickému druhotnému umístění.

Dekorace do výlohy

Díky dekoracím do výloh mohou Vaše výkladní skříně skutečně zaujmout. Na dekorační prvky sázejí už mnoho let lékárny a parfumerie. Vedle stojanů, závěsných dekorací, dekoračních kostek a plakátů mohou Vaše výrobky skvěle vyniknout.
S kvalitním potiskem a v případě potřeby s pohyblivými nebo blikajícími elementy dokážou jednotlivé dekorační prvky dokonale přitáhnout pozornost na výrobky a značky.

Kompletování a copacking Vašich displejů

THIMM podle požadavku zkompletuje Vaše displeje a naplní je Vašimi produkty. V oblasti displejů Vám tak nabízíme komplexní servis.

Při kompletaci spojujeme jednotlivé prvky Vašich displejů. Displeje sestavuje a Vašimi produkty plní náš angažovaný odborný personál v našem oddělení copackingu. Tím Vám zaručujeme vysokou kvalitu.

Představíme Vám kreativní, individuální ztvárnění našich odborných znalostí a naši technicky kvalitní výrobu a služby v oblasti kompletace a copackingu a budete nadšeni. Obraťte se na nás! Rádi Vám podáme všechny informace.

Ukázky displejů a dekorací:

Načíst...