Pultové displeje

pultovy-displej-pultovy-stojan-pult-prodejni-prostor-priklady-THIMM.jpg

Z vlnité lepenky, umělé hmoty či kovu: pultové displeje na místě prodeje přitáhnou pozornost. Svým umístěním v „první řadě“ na místě prodeje vzbudí pozornost zákazníků. Malé pultové displeje doplněné zbožím či sloužící k vlastní prezentaci se ideálně hodí pro umístění na malém prostoru, přitom ale v žádném případě neztrácejí svůj požadovaný účinek.

Pultové displeje, malý zázrak na POS

Pultové displeje pomáhají spotřebitelům zprostředkovat spontánní zážitek v bezprostřední blízkosti nakupujícího a podnítit tak jeho impulzy k nákupu. Různé studie dokládají, že 80 % rozhodnutí o koupi v maloobchodě je přijímáno spontánně. THIMM Vám pomůže právě tyto spontánní nákupy využít cíleně pro Vaše výrobky a opticky je ztvárnit pomocí pultových displejů.

V oboru se pohybujeme už mnoho let a rádi Vám profesionálně pomůžeme. Zohledníme individuální parametry výrobku a trhu a pultový displej perfektně začleníme do Vaší komunikace značky. Požadavky na pultový displej mohou být tak individuální, jako jsou produkty a trhy, pro které se používají. Cílové skupiny totiž jednají různě při nakupování v supermarketech, parfumeriích nebo lékárnách. V parfumeriích a lékárnách se proto například používají pultové displeje z vlnité lepenky a/nebo umělé hmoty s povrchovou úpravou.

Přímo k pokladnám se obvykle umisťují produkty nově uváděné na trh a optimálně doplňují podlahové stojany a dekorace do výlohy. Hodnotu Vašeho výrobku podtrhne použití exkluzivních materiálů a povrchová úprava, které tak zajistí vysokou identifikaci výrobku a dobrý pocit zákazníka, že získá luxusní produkt.
Pozornost, a tím impulz k nákupu zesilují světelné a pohyblivé prvky. Vzhledem k tomu, že zákazníci právě v lékárnách nakupují plánovaně, je o to důležitější cíleně zaměřit jejich pozornost i na jiné výrobky.

Pultové displeje: standardní, nebo jedinečné?

Pultové displeje musí splňovat různé požadavky. Je výrobek optimálně prezentován? Je dosaženo požadované pozornosti? Jak mohu vlastní výrobky odlišit tvarem a barvou displeje od konkurenčních výrobků?

THIMM Vám nabízí i v oblasti standardních pultových displejů jednoduché a flexibilní řešení, které pro Vás může realizovat za příznivou cenu a rychle.
Nebo si přejete individuální design? Pultový displej vyvineme a vyrobíme podle Vašich požadavků a přání a přizpůsobíme Vašim marketingovým akcím.

Jak v oblasti standardních displejů, tak i v případě individuálních řešení je potisk rozhodujícím znakem kvality a individuality na POS. Proto společnost THIMM pracuje s nejmodernějšími tiskovými technologiemi a technologiemi pro úpravu povrchů.

Flexibilní a orientovaná na zákazníka

Vy rozhodujete, zda Vám pultové displeje budou dodány po jednotlivých dílech složené naplocho nebo zkompletované a doplněné výrobky.

Díky našim oddělením co-packingu, kompletace a specializovaným partnerským firmám Vám nabízíme hladký proces od výroby až po kompletování a doplňování zbožím. Vaše záruka pro úspěšnou prezentaci na POS!

Načíst...