Digitální potisk obalů pro regionální produkty firmy Zlatá vejce

Header-Zlata-vejce-Nadseni-zakaznici-THIMM.jpg

Regionální produkty se těší stále větší oblibě. Krabice, kterou nepřehlédnete. Na POS výrobky vyzdvihne digitálně potištěný obal s motivem odlišným pro daný region, ze kterého vejce pocházejí.

Společnost Zlatá vejce vznikla v roce 1996 a patří k největším výrobcům vajec v České republice. Pod touto značkou dodávají přední čeští výrobci vejce do obchodních sítí v celé České republice. Pro spotřebitele je značka Zlatá vejce jistotou dodávek kvalitních čerstvých vajec.

Vajíčka ze společnosti Zlatá vejce pocházejí ze čtyř různých oblastí. Doposud byl pro přepravu a prodej balených vajec využíván obal s flexotiskovým potiskem, pro jehož přípravu je nutný tiskový štoček. Ve chvíli, kdy bylo třeba připravit čtyři tiskové motivy, by to ve flexotisku znamenalo čtyřnásobné náklady na tiskové štočky. Ne však s digitálním potiskem obalů! Digitální potisk obalů se obejde bez tiskových štočků. Díky novým možnostem digitálního předtisku papírů THIMM Packaging pro Zlatá vejce vyrábí krabice z vlnité lepenky s digitálním potiskem ve čtyřech různých tiskových variantách. A to ve špičkové tiskové kvalitě bez vlnkového efektu.

„Pro digitální potisk obalů jsme se rozhodli především kvůli zvýšení flexibility THIMMu při výrobě a dodávkách kartonů s větším počtem grafických modifikací a také kvůli počátečním nákladům na tiskové štočky, které platit nemusíme. Přestože se jedná o nákladnější způsob potisku kartonů, kvalita jejich provedení bez dřívějšího vlnkového efektu způsobeného flexotiskovým tiskem je již na první pohled zřejmá. Věříme, že kvalitní potisk kartonů podtrhne i kvalitu našich vajec.“

Juraj Schummer, předseda představenstva, Zlatá vejce a.s. 

Digitálně potištěné obaly pro balení vajec

  • bezpečný přepravní a výrazný prodejní digitálně potištěný obal v jednom - shelf ready packaging
  • po odtržení perforace na čelní straně vznikne na POS otvor pro zpřístupnění zboží 
  • jedna konstrukce - 4 tiskové motivy digitálně potištěných obalů

 

Digitálně potištěné obaly - výhody pro plniče obalů:

  • Nulové náklady na tiskové štočky při využití digitálního potisku obalů
  • Možnost rychlé změny tiskových motivů na digitálně potištěných obalech
  • Rozdílné tiskové motivy pro různé výrobní série
  • Cílené oslovení spotřebitelů, kteří upřednostňují regionální produkty přímo na digitálně potištěných obalech
  • Tiskové inkousty na vodní bázi pro nepřímý styk s potravinami
     

 

/ 6
Načíst...