Ekologický a praktický zásobník na bio sušenky

Ekologicky-zasobnik-bezobalovy-prodej-Zemanka-THIMM.jpg

Biopekárna Zemanka je český výrobce sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů. Byla založena v roce 2006 v malé obci Oříkov u Sedlčan. Všechny produkty Biopekárna Zemanka peče podle vlastních originálních receptur a s nadšením je připravuje tak, aby měly nejen vysokou kvalitu, ale i skvělou chuť. Sušenky a krekry z Biopekárny Zemanka nesou označení bio, protože při výrobě jsou používány suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství, neobsahují umělé ztužené tuky, bílý rafinovaný cukr, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata. Svou orientaci na zákazníka dokazuje při vymýšlení receptur, které jsou uzpůsobeny tak, aby uspokojily potřeby různých spotřebitelů. Myslí nejen na zákazníky s bezlepkovou dietou, ale zejména na maminky s malými dětmi a na všechny, kteří chtějí jíst zdravěji a žít ohleduplněji k přírodě. Ročně vyrábí přes 180 tun pečiva a produkty vyváží do 11 zemí v Evropě. Své produkty prodává v prodejnách zdravých výživ, v obchodních řetězcích, v online obchodech nebo na svém eshopu.

 

Výborné sušenky v obalech, které myslí na budoucnost

Na první pohled se může zdát, že Biopekárna Zemanka a THIMM pack´n´display jsou firmy velmi rozdílné – Biopekárna Zemanka je zaměřena na ruční výrobu, THIMM pack´n´display naopak disponuje plně automatickými stroji. Při bližším pohledu je však zřejmé, že hodnoty obou společností jsou v mnohém shodné – jde především o udržitelný přístup k podnikání, nadšení pro svůj obor a silný prozákaznický přístup. V neposlední řadě si obě společnosti zakládají na atmosféře rodinné firmy a nutno říci, že i to velmi usnadnilo vzájemnou komunikaci.

Spolupráce obou společností přinesla již v roce 2018 konkrétní úspěch, kdy vznikl Ochutnávkový minidisplej, které byl oceněn v soutěži Obal roku 2018. Více informací o minidispleji se dozvíte zde.

Upečeno s láskou, vyrobeno s nadšením!

Když se společnost Biopekárna Zemanka rozhodla reagovat na nový trend bezobalového prodeje, oslovila po předchozí výborné spolupráci společnost THIMM. Profesionálové z THIMMu se s nadšením pro věc pustili do vývoje a velmi brzy představili první prototyp ekologického a praktického zásobníku. Výsledkem spolupráce je 100% recyklovatelný, variabilní, digitálně potištěný zásobník na sušenky, který nabízí obchodníkům nejen praktické využití, ale i rozšíření portfolia zákazníků, neboť zájem o bezobalový prodej stále roste.
Ekologický a praktický zásobník na sušenky se skládá ze dvou dílů – z vyměnitelné náhradní náplně, která je vyrobena z certifikované vlnité lepenky foodWave® určené pro přímý styk s potravinou a z pláště, který slouží dlouhodobě u prodejce. Plášť je potištěný digitálním tiskem, díky kterému lze rychle a bez vedlejších nákladů reagovat na sezónní akce, nové příchutě nebo jednoduše zohlednit potřeby konečného příjemce. Navíc, díky stohovacím nosům a kvalitnímu materiálu může obchodník efektivně využít prostor, který má k dispozici a dle svých možností a preferencí může použít buď jeden zásobník nebo jakékoliv množství zásobníků.

Důkazem toho, že ekologický a praktický zásobník na sušenky má perfektní konstrukci a nadčasovou myšlenku je i získané ocenění Obal roku 2019. Více informací o zásobníku na sušenky se dozvíte zde.

Blanka Pacovská, managerka obchodu Biopekárny Zemanka o spolupráci říká:
,,Když jsme zaznamenali vzrůstající zájem o nový trend bezobalového prodeje, který se shoduje i s naším udržitelným přístupem k podnikání, oslovili jsme konstruktéry z THIMMu a požádali je o vývoj praktického a zcela recyklovatelného obalu na naše výrobky. Na veškeré naše požadavky reagovali individuálním vývojem řešení zásobníku, velice rychle, vstřícně a profesionálně."

Upekli jsme to pro Vás!

  • Ekologický a praktický zásobník na sušenky je vyroben ze 100% recyklovatelné vlnité lepenky
  • Vnitřní náplň ekologického a praktického zásobníku je vyrobena z vlnité lepenky FoodWave, která je určená pro přímý styk s potravinou.
  • Dvoudílná konstrukce ekologického a praktického zásobníku umožňuje výměnu náhradní náplně
  • Plášť ekologického a praktického zásobníku dlouhodobě slouží u prodejce
  • Díky digitálnímu tisku lze plášť ekologického a praktického zásobníku individuálně potisknout, snadno a rychle lze reagovat např. na sezónní akce
  • Stohovací nosy umožní efektivně využít prostor

 

 

Načíst...