Exkluzivní kosmetické výrobky od společnosti flaconi zabalené v sofistikovaném obalu pro e-shopy

flaconi-vlnita-lepenka-zasilatelsky-obal-beauty-e-shop-THIMM.jpg

Skutečný kompliment nás učiní ještě krásnější. Kampaní „Jste krásní“ se společnost flaconi cíleně snaží vybídnout lidi a zvýšit povědomí o komplimentech jako projevech vzájemné úcty. Neboť komplimenty nás rozzáří a probudí naši vnitřní krásu.

"Find your beauty. Everyday."

Tímto sloganem oslovuje společnost flaconi své zákazníky. flaconi je jeden z předních e-shopů (www.flaconi.de) s kosmetickými výrobky v Německu a s více než 720 značkami a 45 000 výrobky nabízí bezkonkurenční paletu výrobků. Od parfémů, přes produkty pro péči, make-upy a vlasové přípravky po přírodní kosmetiku a doplňky pokrývá flaconi veškeré segmenty výrobků. Svým rozmanitým výběrem a dokonce personalizovanými nabídkami chce flaconi denně přinášet nové inspirace.

Pocit krásy a úcty začíná prvním dojmem – obalem. Prostřednictvím exkluzivního obalu, cíleným oslovením „Jste krásní!“ a kvalitními výrobky vyjadřuje flaconi kompliment svým zákazníkům.

flaconi zasílá kosmetické výrobky v kvalitním zasilatelském obalu, který slibuje hned několik výhod

Obal flaconi se zážitkem při rozbalování

Společnost THIMM vyrobila pro flaconi udržitelný zasilatelský obal, který zaručuje pozitivní zážitek při rozbalování a cíleně oslovuje zákazníky. Zasilatelský obal pro flaconi se skládá ze tří dílů: vnějšího obalu, vložky s flexibilními přepážkami na dně obalu a fixace pro aretaci shora. Přebal má víko, které je na vnější hnědé straně potištěno dvoubarevným přímým tiskem, a na vnitřní bílé straně je potištěné technologií High-Quality-Post-Print (HQPP). Integrovaná flexibilní přepážka z vlnité lepenky slouží k variabilní fixaci produktů různých velikostí a chrání je během přepravy. Flexibilní přepážka nahradila předchozí fixaci z bublinkové folie. Snížil se tak podíl cizích obalových prostředků a zasilatelský obal je v konečném důsledku udržitelnější. Kromě flexibilní fixace na dně obalu jsou balené výrobky aretovány ještě i digitálně potištěnou fixací shora. Zasilatelský obal flaconi tak zaručuje maximální ochranu výrobků. Fixace shora má také výhodu v tom, že je ideální reklamní plochou pro cílené oslovení zákazníků a upozornění na sezónní kampaně. Při rozbalení zásilky zákazníci uvidí tuto fixaci jako první a nadchne je textem „Jste krásní“.

Celý koncept zasilatelského obalu flaconi je velmi zajímavý, protože nabízí hned několik výhod: cílené oslovení zákazníků, udržitelné fixace z vlnité lepenky, maximální ochranu baleného zboží a kvalitní potisk. Specifická je kombinace různých tiskových technologií. Jednotlivé součásti zasilatelského obalu pro e-shop flaconi lze realizovat individuálně a vybrat tak přesně ten optimální tiskový postup. Zasilatelské obaly flaconi tak získávají novou intenzivní barvu a obal flaconi funguje jako aktivní propagátor značky. Digitální tisk se perfektně hodí zejména pro promoční akce a sezónní kampaně. Flexibilita a rychlost umožňuje individualizaci a vysokou kvalitou tiskových motivů.

Přečtěte si více o obalu flaconi.

Společnost flaconi našla v THIMM partnera pro vývoj kvalitního zasilatelského obalu s integrovanou fixací produktů z vlnité lepenky a pro cílené oslovení zákazníků. Obal flaconi je aktivním ambasadorem značky a v konstrukci a designu ladí se sloganem firmy „Find your beauty. Everyday." Steffen Christ, provozní ředitel flaconi, říká ke spolupráci s THIMM:

„Naším cílem je přejít na obalové řešení, které umožňuje bezpečné zasílání zásilek bez použití bublinkové folie. Společně s THIMM jsme vyvinuli zasilatelský obal, který nejen že ideálně reprezentuje naši značku a zlepšuje zážitek při rozbalování u našich zákazníků a zákaznic, ale také se ze 100 % skládá z recyklovatelných materiálů.“

Společnost THIMM provázela a podporovala proces implementace nových zasilatelských obalů u flaconi od poradenství a vývoj až po výrobu.

Armin Spitzbart, Market Specialist E-Commerce, THIMM pack'n'display komentuje: „Společně se nám podařilo vyvinout obalové řešení, které pro zákaznice a zákazníky flaconi mění zážitek z rozbalování. Použitím pouze vlnité lepenky zlepšujeme recyklovatelnost celého obalu, aniž bychom se museli vzdát výjimečného zážitku při rozbalování a zvýraznění značky. Cílenou komunikaci lze díky různým tiskovým možnostem pokaždé přizpůsobit a pro zákaznice a zákazníky se pak zasilatelský obal stává zážitkem.“

Výhody obalu flaconi s integrovanou fixací výrobků z vlnité lepenky

  • Sofistikovaný a atraktivní obal flaconi pro zasílání kosmetických výrobků
  • Flexibilní přepážka z vlnité lepenky k variabilní fixaci produktů různých velikostí
  • Integrovaná flexibilní přepážka jako ekologická alternativa k bublinkové folii
  • Fixace shora je výškově nastavitelná a pomáhá bezpečně aretovat výrobky flaconi
  • Digitálně potištěná fixace je zároveň ideální reklamní plocha pro sezónní kampaně, neboť je vidět ihned při rozbalení zasilatelského obalu
  • flaconi osobním oslovením zákazníků vytváří pozitivní zážitek při rozbalování zasilatelského obalu
  • Lepicí páska integrovaná ve víku obalu urychluje balicí proces u e-shopu flaconi
  • Perforační páska urychluje a usnadňuje intuitivní otevření obalu flaconi
  • Kombinací různých tiskových metod vzniklo optimální řešení zasilatelského obalu pro flaconi
Načíst...