Krabice pro e-shopy: Obal, který mění doručování na zážitek!

SpokojenyPes-e-shop-e-commerce-obal-krabice-karton-header-THIMM.jpg

Porovnáme-li krabice, které používají e-shopy v České republice se zahraničními, tak je stále ještě co dohánět. V lepším případě obaly plní pouze ochrannou funkci během přepravy. Obaly jakožto podpora image značky a důležitý faktor pro první dojem při předávání zásilky se naprosto podceňují. Chtějte více od krabice! V případě e-shopů jsou právě tyto obaly první, co spotřebitel dostane do ruky. Zaslouží si tedy naprostou prioritu. Jednou z mála výjimek na českém trhu je e-shop SpokojenyPes.cz, který pro zasílání zboží svým zákazníkům využívá marketingový potenciál obalu v plné míře.

SpokojenyPes.cz je jedním z největších chovatelských e-shopů v České republice. Specializuje se na prodej kvalitních krmiv a doplňků především pro psy a kočky. Svým prozákaznickým přistupem je průkopníkem mezi e-shopy na českém trhu. Zboží svým odběratelům nabízí v obalech z vlnité lepenky, které marketingový potenciál obalů plně využívají. Zákazníci e-shopu SpokojenyPes.cz jsou krabicí ve tvaru boudičky natolik nadšeni, že fotografie svých domácích mazlíčků v boudičkách sdílí na sociálních sítích a mluví o značce. Krabice z vlnité lepenky tak napomohla k vytvoření komunity fanoušků e-shopu SpokojenyPes.cz. Krabice - obal, který e-shop tak či tak pro zasílání zboží potřebuje, není ponechána anonymní, ale proměnila se v médium na podporu značky a utužování emocionálního vztahu zákazníků k e-shopu.

Digitální tisk umožňuje personalizovaný motiv krabice doručované zákazníkům

Standardně se krabice pro e-shop SpokojenyPes.cz vyrábí s flexotiskovým potiskem. Pro limitované edice však SpokojenyPes.cz využívá i digitálního tisku, který THIMM také nabízí. Jednou z akcí e-shopu jsou krabice, na které byla natištěna křestní jména zákaznic a kytička, kterou SpokojenyPes.cz svým zákazníkům děkuje za jejich přízeň. E-shop tak obalem své zákaznice nečekaně, příjemně překvapil.

Výhody digitálního potisku obalů pro e-shopy: 

  • Nulové náklady na tiskové štočky při využití digitálního potisku obalů
  • Možnost rychlé změny tiskových motivů na digitálně potištěných obalech
  • Rozdílné tiskové motivy pro různé výrobní série
  • Cílené oslovení spotřebitelů, kteří upřednostňují regionální produkty přímo na digitálně potištěných obalech
  • Tiskové inkousty na vodní bázi pro nepřímý styk s potravinami 
Osobní oslovení zákaznic přímo na krabici - digitální tisk

Krabice pro e-shop oceněna i na mezinárodní úrovni!

Krabice pro e-shop SpokojenyPes.cz získal ocenění jak v národní soutěži Obal roku 2016, tak i v celosvětové soutěži WorldStar for Packaging 2017. Předání trofejí a oslava společně dosažených úspěchů proběhla v závodě THIMM Packaging ve Všeatetech.

Tomáš Haškovec, marketingový ředitel, SpokojenyPes.cz:

 „S takovým parťákem v zádech jsem si vždy jistější.“

 

Konstrukce krabice pro e-shop, která spotřebitele nadchne!

Po vybalení zboží lze na první pohled standardní klopovou krabici kvádrového formátu snadno proměnit v boudičku pro domácího mazlíčka. Díky konsrukci z THIMM Packaging, se tak dodání zásilky mění na zážitek. Krabice s ojedinělou přidanou hodnotou se zákazníkům e-shopu natolik líbí, že své pozitivní dojmy sdílejí s ostatními v sociálních sítích a např. na facebooku se vytvořila velmi aktivní komunita fanoušků, kteří díky krabici šíří pozitivní image e-shopu SpokojenyPes.cz.

Design krabice pro e-shop navrhl sám zákazník

Vzhledem k úspěchu, který krabice ve tvaru boudičky u zákazníků vyvolala, se SpokojenyPes.cz rozhodl své zákazníky zapojit ještě více do tohoto projektu. SpokojenyPes.cz oslovil své zákazníky, aby návrhli nový design tiskového motivu krabice. Boudička pak byla v limitované edici vyráběna s vitězným potiskem, který navrhla Lenka Chotěnovská, nadšená zákaznice e-shopu.

Designérka nového motivu potisku obalu byla spolu s vedením e-shopu SpokojenyPes.cz přítomna výroby této limitované série v závodě THIMM Packaging ve Všetatech a měla tak možnost držet v rukou první, vyrobený exemplář.

Krabice pro e-shop SpokojenyPes.cz s motivem navrženým zákaznicí e-shopu.
Výroba krabic v THIMM Packaging pro e-shop SpokojenyPes.cz s motivem, který navrhla spokojená designérka Lenka Chotěnovská.
Načíst...