Obal s digitálním potiskem na krmivo pro psy pro Green Petfood

obal-na-krmivo-pro-psy-vlnita-lepenka-krmivo-pro-psy-obal-ekologicky-THIMM.jpg

Pro naše čtyřnohé miláčky jen to nejlepší! Vyvážená, zdravá a přirozená výživa je pro psy důležitá. Společnost Green Petfood nabízí inovativní a ekologické krmivo pro psy, které rozbuší srdce našich zvířecích přátel. Základní myšlenka výrobce Green Petfood spojovat hodnoty inovace a ekologické udržitelnosti má důležitý význam nejen u krmiva pro psy jako produktu, ale také při vývoji obalu na krmivo pro psy.

Obal na krmivo pro psy s digitálním potiskem a s významnou prezentací značky

Pro Green Petfood vyvinula firma THIMM atraktivní obal z vlnité lepenky na krmivo pro psy. Díky nejmodernější technologii digitálního tisku lze obal na krmivo pro psy pro sériové výrobky flexibilně a individuálně potisknout. Díky rozmanitým možnostem ztvárnění se obal na krmivo pro psy stane atraktivním prvkem v regálech a získá pozornost cílové skupiny. Obal na krmivo pro psy s digitálním potiskem spojuje svou kompaktní konstrukcí snadnou a pro spotřebitele přívětivou manipulaci.

Atraktivní obal na krmivo pro psy z ekologicky udržitelné vlnité lepenky nabízí velkou reklamní plochu pro individuální ztvárnění v prvotřídním digitálním tisku

Exkluzivita od obalu až po výrobek

Obal z vlnité lepenky na krmivo pro psy díky své konstrukci chrání obsah pro naše milované čtyřnohé přátele a spotřebitelům umožňuje snadnou manipulaci. Pro všechny se něco najde: vegetariánské krmivo pro psy s červenou čočkou nebo samozřejmě s chutným kuřecím masem! K rozsáhlému sortimentu patří také jako světová novinka hypoalergenní psí granule na bázi hmyzích proteinů.

Všechny výrobky od Green Petfood jsou vybrány a vyrobeny s ohledem na aspekty ekologické udržitelnosti. Při výrobě krmiva pro psy společnost Green Petfood záměrně upustila od přídavku pšenice a sóji. V krmivu nenajdete ani barviva, aromata a konzervační látky. Cílem Green Petfood je tímto krmivem pro psy nabídnout psům kvalitní výrobek. Pod zastřešující značkou foodforplanet prodává Green Petfood exkluzivní obaly na krmivo pro psy s digitálním potiskem.

 

 

Ekologicky udržitelný obal z vlnité lepenky na krmivo pro psy

Ekologická udržitelnost nejen v misce! Mimořádné receptury ve spojení s inovací a ekologickou udržitelností – to je Green Petfood! Super prémiové druhy krmiva pro psy jsou vhodnou volbou pro psy a jejich majitele s ekologickým myšlením.

Jako inovativní výrobce krmiva pro psy nabízí Green Petfood ekologicky udržitelné krmivo pro psy přizpůsobené různým potřebám čtyřnohých přátel. Green Petfood a THIMM společně vyvinuli atraktivní prodejní obal na krmivo pro psy s účinnou reklamou.
Díky nejmodernější technologii digitálního tisku lze obal na krmivo pro psy potisknout různými motivy v prvotřídní tiskové kvalitě. Oslovující a individuální design série výrobků přispívá k podpoře prodeje. Obaly s digitálním potiskem na krmivo pro psy od Green Petfood nabízí velké reklamní a komunikační plochy, které lze potisknout různými obrázky a motivy mířícími na určité cílové skupiny. Tím obal s digitálním potiskem na krmivo pro psy získává velký význam pro atraktivní umístění výrobku a nadšení zákazníků na POS.

 

 

Společnost Green Petfood našla v THIMM partnera pro vývoj ekologického obalu na krmivo pro psy s účinnou reklamou. Nina Rimbach, vedoucí marketingu v Green Petfood hovoří o vzájemné spolupráci:

„V Green Petfood jsme se tématem výživy pro zvířata začali zabývat důkladně. Chceme o krmivu přemýšlet nově, vyrábět ho ekologicky a zajistit zvířatům kompletní stravu. Není pro nás problém vyrábět produkty v prémiovém segmentu a při tom myslet na životní prostředí a toto také důsledně implementujeme do našich obalů. Digitální tisk nás přesvědčil a díky němu máme možnost reagovat rychle a zejména šetrně k životnímu prostředí na měnící se požadavky našich zákazníků i prodejen. Ještě se nestalo, že bychom takový obal vyvinuli tak rychle a je to plně v souladu s naším principem: ekologicky udržitelně, inovativně a mimořádně!“

Obal na krmivo pro psy s účinnou prezentací značky

  • Obal z vlnité lepenky na krmivo pro psy přesvědčí v digitálním tisku prvotřídní tiskovou kvalitou
  • Atraktivní obal na krmivo pro psy nabízí velké plochy pro komunikaci a možnosti individuálního ztvárnění
  • Kvalitní tiskové obrazy na obalu na krmivo pro psy vytvářejí účinnou prezentaci značky
  • Fotorealistické obrázky psů emocionalizují obal z vlnité lepenky na krmivo pro psy
  • Exkluzivita obalů na krmivo pro psy pomocí serializace
  • Naprostá flexibilita a hospodárnost při zavádění výrobku na trh a při zkušebních nákladech v digitálním tisku
  • Jednoduchá recyklace obalu na krmivo pro psy díky ekologicky udržitelné vlnité lepence
  • Konstrukce s vyraženými otvory pro prsty umožňuje snadné otevírání obalu na krmivo pro psy

Zde najdete další informace k digitálně potištěnému obalu na krmivo psy od Green Petfood.

Načíst...