Zasilatelský i prezentační obal na vzorky pro Nakamoto Forestry s vylaserovaným logem

nakamoto-forestry-presentation-packaging-digital-laser-cutting-engraving-THIMM.jpg

Exkluzivní vzhled výrobku i obalu. Jedinečné výrobky s individuálním designem musí být na trh uvedeny stylově a prezentovány atraktivně. Především v segmentu e-commerce jsou obaly často prvním fyzickým kontaktem s výrobkem. První dojem ze značky je proto rozhodující. Použití správného obalu a nejmodernějších technologií může prodejní proces ještě více zefektivnit a profesionálně podpořit.

Kvalitní, udržitelný, autentický: prezentační zasilatelský obal na vzorky

Nakamoto Forestry je celosvětově největším výrobcem a dodavatelem japonských dřevěných fasád Yakisugi. Yakisugi se v Japonsku používá už po staletí jako přirozený způsob ochrany dřeva zuhelnatěním. Rodinný podnik Nakamoto Forestry https://nakamotoforestry.eu/ sází na udržitelnost, autenticitu a kvalitu. Kvalitní dřevěné fasády lze použít jako dřevěné obložení (v interiéru i exteriéru), na ploty, podlahy či nábytek. S cílem poskytnout svým zákazníkům při jejich rozhodování dostatek informací o kvalitě a bezpečnosti produktů zasílá společnost Nakamoto Forestry po celém světě na vyžádání vzorky v kvalitním prezentačním obalu. Tím chce Nakamoto Forestry umožnit zákazníkům vizuální a hmatový zážitek z vysoce kvalitních dřevěných fasád co nejvěrněji a prezentovat tak jejich kvalitu.

Prezentační obal na vzorky je důležitou součástí procesu prodeje.

Obal se vzorky je pro zákazníky prvním fyzickým kontaktem a je tak rozhodujícím prvkem pro jejich první dojem ze značky Nakamoto Forestry. Prostřednictvím atraktivního obalu a výrazné propagace produktu poskytuje Nakamoto Forestry svým zákazníkům jedinečný zážitek z rozbalování. Cíleným oslovením zákazníků prostřednictvím prezentačního obalu vzniká emocionální digitální interakce se značkou Nakamoto Forestry. Vzorky prémiových dřevěných fasád se zasílají v přírodním prezentačním obalu z ekologické vlnité lepenky. Fixace v obalu upevňuje vzorky dřevěných fasád během přepravy a zároveň je přehledně prezentuje po rozbalení obalu. Značka je také dobře zviditelněna díky digitálně gravírovanému logu Nakamoto Forestry přímo na obalu. Logo s velmi jemnými konturami působí exkluzivně. Z obyčejných hnědých krabic se tak díky využití gravírování digitální laserovou technologií stávají jedinečné prezentační obaly. Nakamoto Forestry zastává u svých produktů hodnoty autenticity, přirozenosti a vysoké kvality, které se odrážejí i v kvalitním prezentačním obalu.

 

 

K výsledku vývoje obalu jednatel společnosti Nakamoto Forestry Martin Gottschlich dodává:

„Do obalů jsme digitální laserovou technologií nechali vyřezat naše loga. Toto řešení je vysoce inovativní, vypadá velmi kvalitně a díky němu se vyjímáme mezi ostatními krabicemi, a THIMM se tak vyjímá mezi ostatními dodavateli. Materiál a nové možnosti technologie laserového vysekávání nás přesvědčily a z našich obalů jsme tak vytvořili kvalitní a zároveň ekologický obal na vzorky. Výsledkem je ekologický prezentační obal, který působí jako propagátor značky s velkým marketingovým efektem. Náš obal na vzorky tak reprezentuje to, co by naše společnost Nakamoto Forestry Europe chtěla garantovat: exkluzivitu a ekologické povědomí.“

Vzorky prémiových dřevěných fasád od Nakamoto Forestry se zasílají v exkluzivním prezentačním obalu z vlnité lepenky s vložkami na míru a s digitálně vysekávanou gravurou.

Prezentační obal pro Nakamoto Forestry jako propagátor značky

Jeden obal, dvojnásobná výhoda. Pro bezpečnou přepravu vzorků prémiových dřevěných fasád od Nakamoto Forestry vyvinula společnost THIMM prezentační zasilatelský obal. Za prezentačním obalem stojí myšlenka vyvinout krabici, která bude při otevírání účinně prezentovat vzorky dřevěných fasád. Fixace na míru bezpečně upevňuje a chrání výrobky během přepravy a zároveň je přehledně prezentuje, takže obal mohou dále využít např. architektonické kanceláře jako obal na vzorky k uspořádané prezentaci kvalitních dřevěných fasád. Přečtěte si více zde o prezentačním obalu.

Další přidanou hodnotou a velkou zajímavostí prezentačního obalu na vzorky je jedinečná gravura zhotovená digitální laserovou technologií, která umocňuje propagaci značky Nakamoto Forestry. Pomocí nejmodernější digitální technologie laserového výseku se ze standardní krabice stal jedinečný prezentační obal. Digitální laserový výsek otevírá nové kreativní možnosti, které Nakamoto Forestry využívá přímo na svém prezentačním obalu. Pomocí laseru lze do vlnité lepenky precizně vyřezat jemné motivy, které dosud bylo možné zrealizovat jen těžko nebo dokonce vůbec. Obal tak působí velmi luxusně. Přečtěte si více zde o možnostech digitálního laserového výseku.

Výhody prezentačního obalu z vlnité lepenky s vylaserovanou gravurou

Větší individualizace díky gravírovaným motivům 

 • Jemné, laserem vygravírované kontury loga Nakamoto Forestry zdobí prezentační obal
 • Prezentační obal s vylaserovanou gravurou umocňují kvalitu zboží a odlišují se od standardních obalů
 • Exkluzivitu prémiových dřevěných fasád podtrhuje a zvyšuje elegantní a luxusně vypadající prezentační obal
 • Jedinečný obal k prezentaci pro atraktivní propagaci značky zvyšuje účinek reklamy
 • Cílené oslovení zákazníků pomocí prezentačního obalu poskytuje emocionální kontakt se značkou Nakamoto Forestry
 • Větší flexibilita prezentačního obalu: pro změnu gravírovaného motivu stačí modifikovat digitální data výkresu

Prezentační obal s fixací chrání balené výrobky během přepravy

 • Fixace prezentačního obalu bezpečně upevňují dřevěné fasády během přepravy a poskytují komplexní ochranu výrobku
 • Elegantní obal s fixacemi na míru z vlnité lepenky prezentuje kvalitní dřevěné fasády, a to i velmi přehledně při otevírání obalu
 • Snadné a rychlé sestavení prezentačního obalu
 • Možnost stohování fixací v prezentačním obalu nad sebou
 • Obalový koncept z vlnité lepenky jako udržitelná alternativa neekologických obalových prostředků
Načíst...