Unuodesign.cz - skvělé zboží ve skvělé krabici!

Unuodesign-Uz-jsi-to-dostala-tu-novou-krabici-THIMM.jpg

Společnost unodesign.cz vyrábí dětské oblečení, látkové plenky a věnuje se i prodeji autorských designových látek. Cílovou skupinou e-shopu jsou ženy - maminky, které pro své děti rády šijí. Tyto zákaznice "unuačky" jsou kreativní a ke kreativním ženám se obyčejná hnědá klopová krabice nehodí. E-shop se proto rozhodl pro kreativní zasilatelský obal ve formátu kufříku.

Kufřík v retro designu nadchne každou "unuačku".

Zasilatelský obal ve formátu kufříku objednané zboží během přepravy bezpečně chrání. Obal byl potištěn kvalitní flexotiskovou metodou v Retro stylu. Obal na zákaznice udělá skvělý dojem už při přebírání zásilky. Své objednané zboží si převezmou v pěkně potištěné krabici, kterou navíc mohou po vybalení zboží ještě dál využít.

Kufříkový zasilatelský obal "unuačkám" slouží např. pro archivaci střihů, skladování látek, šicích potřeb, jako pořadač do skříně a nebo pro děti na hraní. Fantazii se meze nekladou.

Nový zasilatelský obal e-shopu unuodesign.cz doprovází vtipná kampaň na sociálních sítích, kde je možno shlédnout video s kufříkem i tipy, jak jej využít.

Zákaznice e-shopu kufřík v retro designu natolik nadchl, že své nadšení a fotografie s kufříkem sdílejí na sociálních sítích. Zasilatelský obal tak výrazně napomáhá k šíření pozitivního image e-shopu.

Proč je zasilatelský obal pro e-shop důležitý?

  • Zasilatelský obal slouží jako médium pro šíření pozitivního image e-shopu.
  • Správný zasilatelský obal přispívá k upevnění vztahů se zákaznicemi "unuačkami".
  • Zasilatelský obal se stává tématem pro komunikaci a zviditelnění v sociálních sítích.
  • Vhodně navržená konstrukce nabízí druhotné využití obalu a příjemce zásilky nadchne.

Petra Plemlová je majitelkou e-shopu unuodesign.cz i unuo.cz. Za svou podnikatelskou činnost obdržela již řadu ocenění. Aktuálně i Cenu čtenářů MF DNES a iDNES.cz za Nejlepší podnikatelský příběh roku 2017.

Načíst...