Zasilatelský karton s ochranou proti krádeži z vlnité lepenky pro HFO Telecom

zasilatelsky_karton-hfo-telecom-bezpecne-zasilat-prezentace_znacky-THIMM.jpg

Kdekoli a kdykoli. Bezproblémová a rychlá dostupnost je v běžném životě naprostou nezbytností. Možnost být spolehlivě dostupný nabývá v našem digitálním a rychlém věku na stále větším významu. Ke splnění tohoto požadavku je nutné zapojit odborníky. Společnost HFO Telecom – specialista v telekomunikačním odvětví – nabízí profesionální řešení v oblasti komunikace, a pokud jde o výrobky i zasilatelské kartony pro hardwarové produkty, stanovuje vysoké nároky na kvalitu. V jednom zasilatelském kartonu z vlnité lepenky s bezpečnostním uzávěrem se výrobky k zákazníkovi přepravují bezpečně a chráněné.

Zasilatelský karton s ochranou proti krádeži z vlnité lepenky pro HFO Telecom

Na základě individuálních požadavků zákazníka vyvinula společnost THIMM pro HFO Telecom inovativní zasilatelský karton, který je bezpečnostním uzávěrem z vlnité lepenky chráněn během transportu před neoprávněným otevřením a zajišťuje ochranu výrobku. Díky inovativní technologii uzavírání zasilatelského kartonu je možné upustit od použití lepicí pásky sloužící k uzavření a tak lze redukovat podíl cizích materiálů použitých na karton. Zasilatelský karton spolehlivě chrání zabalené zboží a příjemce jej dokáže snadno otevřít. Integrovaná technologie uzavírání zasilatelského kartonu slouží zároveň jako bezpečnostní uzávěr; příjemce totiž může ihned při dodání zboží poznat, zda je obal neporušený. Možnosti potisku velkých ploch zasilatelského kartonu nabízejí velký potenciál pro účinnou prezentaci značky.

Vysoká kvalita zasilatelského kartonu i výrobku

Společnost HFO Telecom se sídlem v Oberkotzau je odborníkem v oblasti ALL IP a cloudové telefonie a jako inovativní telekomunikační firma poskytuje vysoce profesionální komunikační řešení zaměřená na zákazníky. Společnost HFO Telecom nabízející telefonické a internetové produkty či kompetentní poradenství a podporu. Je partnerem poskytujícím špičkové služby podnikům i soukromým zákazníkům. V odvětví telekomunikací určuje HFO Telecom nejvyšší nároky na kvalitu a je zkušeným a spolehlivým partnerem v oblasti komunikace na bázi IP. Pro podnik má mimořádný význam téma bezpečnosti, a to od dodání až po používání produktů.

Jörg Jahn, marketingový ředitel skupiny HFO, má bezpečnou přepravu a ochranu produktů neustále na mysli. Společnost HFO Telecom našla ve firmě THIMM dodavatele, který pochopil individuální požadavky zákazníka na bezpečný zasilatelský karton a také je realizoval. O vzájemné spolupráci pan Jahn říká:

„Prostě si to sedlo. Vyjádřím to slovy sloganu jednoho výrobce čokolády: Čtvercová, praktická, dobrá! Od společnosti THIMM jsme obdrželi zasilatelskou krabici, která svým designem a barvou odpovídá přesně našim představám a dohodnutým požadavkům. Stabilní a bezpečná. Pro nás je naprostou prioritou, aby se naše zboží dostalo k zákazníkovi nepoškozené. A s obaly od společnosti THIMM je to zaručeno. A k tomu navíc nejen jako bonus: materiál. I my se snažíme jít trochu proti plastové mánii. Krabice značky THIMM je z lepenky a lze ji snadno zrecyklovat. To je skvělé!“

Bezpečný zasilatelský karton s udržitelným bezpečnostním uzávěrem z vlnité lepenky

  • Zasilatelský karton z udržitelné vlnité lepenky k zasílání hardwarového vybavení
  • Integrovaný bezpečnostní uzávěr z vlnité lepenky chrání zasilatelský karton před neoprávněným otevřením
  • Bezpečné uzavření zasilatelského kartonu bez lepicí pásky díky integrované technologii uzavírání z udržitelné lepenky
  • Podle bezpečnostního uzávěru lze při dodání zboží poznat, zda je zasilatelský karton neporušený
  • Zasilatelský karton zabezpečený proti krádeži není možné otevřít bez poškození
  • Snadné otevření zasilatelského kartonu pomocí dodatečné odtrhovací perforace
  • Zážitek z rozbalování umocňují možnosti potisku velkých ploch k účinné prezentaci značky v prvotřídní kvalitě tisku

Další informace k zasilatelskému kartonu s bezpečnostním uzávěrem z vlnité lepenky najdete zde.

 

Načíst...