Obaly

obaly-wrap-prepravni-obaly-prodej-obalu-expedice-obalu-kartonu-THIMM.jpg

Nabízíme Vám obalová řešení na míru a individuální řešení pro Váš proces balení. Rádi Vám poskytneme kompletní obalové poradenství a doprovodíme Vás po celé Evropě. Dodáváme komplexní řešení, která jsou vyrobena přesně na míru Vašim požadavkům: Od nápadu po hotový produkt, od funkčního přepravního obalu přes vhodné prodejní obaly s účinnou reklamou až po odpovídající distribuční koncepty.

Využijte naši zkušenost.

S naší kompetencí v oblasti poradenství a vývoje v kombinaci se silnou inovační silou pro vás vyvíjíme a vyrábíme účinná a udržitelná řešení. Od ochranných přepravních obalů přes prodejní obaly určené na POS až po prodejní obaly s vysoce kvalitním potiskem: Profitujte z řešení na míru, která optimalizují vaše procesy balení a posílí prezentaci na trhu.

Potřebné know-how nabízíme jak malým a středním podnikům, tak globálním koncernům, a jsme tam, kde nás potřebujete. A to díky našim zaměstnankyním a zaměstnancům na osmi pobočkách v Německu, Polsku, Česku a Rumunsku a také stálým investicím do nejmodernějších IT postupů a výrobních metod.

Obalová řešení s přidanou hodnotou

Naše obalová řešení odrážejí kompletní spektrum konstrukcí podle katalogu FEFCO: Od klopových krabic až po tvarové výseky a také kreativní speciální řešení, pro ruční i kompletně strojové balení – společně s Vámi a pro Vás vyvineme přesně takové řešení, jaké potřebujete.

Díky svým odborným znalostem známe požadavky celého hodnotového řetězce segmentu obalů a dokážeme optimálně dokážeme spojit diferenciaci a účinnost. Tak vznikají vhodné regálové obaly, atraktivní prodejní nebo displejové obaly a obaly pro e-commerce „Made by THIMM“ optimalizované z hlediska výroby i logistiky.

Řízení kvality THIMM

Řízením kvality v naší společnosti THIMM stanovujeme kritéria: Řízení výroby, hygieny i environmentální management se řídí podle mezinárodních standardů a představuje přesvědčivou kvalitu a ověřenou bezpečnost. Prostřednictvím integrovaného, systematického řízení kvality a nejmodernějších výrobních postupů a procesů údržby, jako jsou lean management a Total Productive Maintenence, zajišťujeme stálou vysokou kvalitu výrobků i procesů na všech pobočkách společnosti THIMM Packaging.

"Obal je v hodnotovém řetězci zásadním prvkem, bez něhož by sotva byla možná efektivní a účinná distribuce zboží. Zajišťuje plynulou logistiku výrobků, adekvátní ochranu produktu, je nositelem informací a propaguje značku. Obal ovlivňuje preference a také nákupní chování spotřebitelů. Tyto přidané hodnoty obalu se v komplexním procesu často podceňují."

Martin Hejl,
jednatel, THIMM Packaging CZ

Řízení logistiky v rámci celé Evropy

Pracujeme pro Vás po celé Evropě! Naši obchodní obalový poradci pečují o zákazníky celkem v 18 zemích a společně s mezinárodními prodejními partnery realizují výrobní a dodavatelská řešení v rámci celé Evropy. Díky centrálnímu plánování výroby a centrálním logistickým službám reagujícími na požadavky, například metodou Supplier Management Inventory (SMI) s elektronickou výměnou dat (EDI), nabízíme svým zákazníkům jistotu v zásobování a dodavatelskou flexibilitu.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.