Zásobníky

trays-stanzverpackungen-joghurtsteige-stapelnasen-trayverpackungen-THIMM.jpg

V případě zásobníků z vlnité lepenky se jedná o tvarové výseky. Zásobníky se výborně hodí pro přepravu a prezentaci zboží v maloobchodě. Zásobníky jsou díky své konstrukci určené pro ruční, poloautomatizované a automatizované balicí linky. Zásobníky jsou často známé také pod označením bedýnky.

Zásobníky z vlnité lepenky jsou ekologicky udržitelné a stabilní tvarové výseky. Ultimativní výhodou zásobníků je, že jejich výšku lze libovolně přizpůsobit. V závislosti na tom, zda jsou zabalené výrobky samonosné (např. plechovky s nápoji) nebo nenosné (např. sáčky s chipsy). V maloobchodě se často používají ploché zásobníky, zásobníky se stohovacím okrajem, zásobníky ve tvaru L nebo vysoké otevřené zásobníky.

Zásobníky na marmeládu

U těchto zásobníků s integrovanými rohy (takzvanými šlemi) je středem zájmu ochrana výrobku. Zásobník je obal pro strojové balení. Použitím zásobníků lze ve srovnání se standardními obaly ušetřit až 15 procent obalového materiálu. Tak budete pracovat nejen ekologičtěji, ale použitím zásobníků ušetříte i náklady na materiál. Zpracovat zásobníky lze také se stávající technologií balení.

Zásobníky s potiskem

Individuální potisk zásobníků slouží k podpoře prodeje a ke komunikaci značky v prodejně. Profitujte z vynikajících možností pro umístění své značky. Výrobce zásobníků, firma THIMM, k tomu používá různé tiskové technologie. V závislosti na vašich výrobcích vám vždy doporučíme ideální tiskovou metodu pro vaše zásobníky. Tak pokaždé zajistíte optimální poměr cena-výkon.

Zásobník na jogurty

Obaly na jogurty a další mléčné výrobky jsou často známé pod pojmy zásobníky na jogurty nebo bedýnky na jogurty. V těchto obalech lze umístit jak kelímky jednoho druhu, tak i různých druhů. Zásobníky jsou umístěné v chladicím boxu a usnadňují tak uspořádání. Díky individuálnímu potisku jsou navíc zásobníky vynikajícím nástrojem pro podporu prodeje a poskytují orientaci v plném regálu. Tyto zásobníky také umožňují snadné odebrání kelímku jogurtu spotřebitelem.

Zásobníky s integrovaným stupněm

K nejlepší prezentaci přes dvě úrovně se hodí zásobníky s integrovaným stupněm. V tomto případě se jedná o jednodílný zásobník z vlnité lepenky na baterie. Zásobník vyžadující malé množství materiálu je kompletně recyklovatelný. Baterie jsou v zásobníku vloženy do sebe, což zajišťuje nejlepší možné využití objemu. Díky uzavřeným bočním stranám poskytuje zásobník stabilní a bezpečnou přepravu. V maloobchodě lze zásobník velmi snadno otevřít pomocí perforace a zajistit tak atraktivní prezentaci v regálu nebo na prodejním pultu.

Naši obaloví vývojáři jsou vám rádi k dispozici a pro vaše výrobky navrhnou odpovídající zásobník. Zeptejte se nás nezávazně. Těšíme se na vaši poptávku!

Alternativy k zásobníkům:

Načíst...