Automobily, jednostopá vozidla & mobilita

auta-automobily-jizdni-kola-motocykly-mobilita-automotive-THIMM.jpg

V automobilovém průmyslu jsou na obaly kladeny vysoké nároky: Automobily a jednostopá vozidla sestávají z mnoha malých i velkých dílů, které je nutné bezpečně zabalit a přepravit. V obalové logistice je nutné zohlednit také náhradní díly. Kupujte obaly pro oblast automotive u firmy THIMM!

Automobilový průmysl je jedním z nejdůležitějších průmyslových odvětví. Díky neustále rostoucímu trhu a technologicky podmíněným změnám automobilů a jednostopých vozidel stoupají požadavky na vnitropodnikovou přepravu a také nákladní a zámořskou přepravu. My vás v tom podpoříme!

Obaly pro automobilový průmysl: individuální a standardizované

THIMM je vaším výrobcem individuálních obalů pro automobilový průmysl: v našem portfoliu najdete například přepravní obaly pro přístrojové desky, brzdové kotouče, nárazníky, čelní skla a celé motory. Pro automobilový průmysl vyvíjíme a vyrábíme obaly na jednorázové i opakované použití.

Alternativně THIMM vyrábí standardizované a normované obaly pro oblast automotive. Mezi ně patří přepravky pro malé díly a součástky (KLT) a paletové boxy (GLT) z vlnité lepenky. Jedná se o ideální alternativu k dřevěným nebo ocelovým kontejnerům, jelikož naše obaly pro automotive lze použít jak jednorázově, tak opakovaně. 

Obaly pro CKD v automobilovém průmyslu

THIMM vám nabízí efektivní koncepty balení pro Completely Knocked Down (CKD): k zasílání vašich komponentů a montážních sestav vyvíjíme individuální obaly pro automobilový průmysl. Obaly pro CKD se skládají z různých materiálů a lze je individuálně přizpůsobit různým velikostem šarží. V případě potřeby vám naši obaloví inženýři pomůžou přímo u vás. Vytvoříme databázi obalů pro vaše jednotlivé díly a soupravy dílů, definujeme specifikace obalů včetně instrukcí pro balení a provádíme proškolení dodavatelů a přepravní zkoušky. Kromě péče u první dodávky do země určení věnuje THIMM pozornost krátké době realizace projektu. Ze zkušeností víme, že obaly pro CKD v automobilovém průmyslu realizujeme za cca 6 měsíců.

Díky neustálému vývoji technologií je na vzestupu i trend budoucnosti – elektromobilita. Ať už se jedná o elektrická vozidla, nabíjecí stanice nebo baterie, THIMM vám nabízí nejlepší řešení v oblasti elektromobility. Od vlnité lepenky přes umělou hmotu až k antistatickým pěnám vyvíjíme koncept balení na míru vašemu produktu.

Trvale udržitelný transportní obal pro elektroskútr

Inteligentní přepravní obal vám přinese domů potěšení z elektronické jízdy, a to ekologicky. Díky inovativně vyvinuté koncepci slouží obaly pro elektroskútry nejprve jako ochrana při přepravě a následně jako skladovací obal. Jeden obal, dvě využití.
Pomocí integrovaných zavíracích klapek lze obal snadno otevřít a zavřít. Díky tomu jej lze použít několikanásobně a slouží jako malá garáž pro elektroskútr. Samostatný kryt chrání zároveň elektroskútr shora.

Chytrá obalová řešení pro dobíjecí stanice od firmy Plug’n Charge

Trend budoucnosti – elektromobilita je stále na vzestupu. K tomu patří i dobíjecí stanice pro elektrická vozidla v soukromém i firemním sektoru.
Systém dobíjecí parkovací stanice od firmy Plug’n Charge se skládá z jednoho hlavního a dvou vedlejších nabíjecích sloupů. Jedná se o produkt, který vyžaduje nejlepší možnou ochranu při přepravě.
Obalové řešení tvoří europaleta s odpovídajícím prokladem dna, plášť z vlnité lepenky a víko. Integrovaná pěnová PE fólie chrání logo zákazníka před odíráním a poškrábáním. Zvláštní ochranu vyžadují i ocelové trubky, které spojují jednotlivé stanice parkovacího systému. Zde byl použit elastický kryt z vlnité lepenky, který se dá natáhnout přes trubku. Snadno a rychle.

Cíleně využité know-how z automobilového průmyslu

Díky našemu rozsáhlému know-how v automobilovém průmyslu u nás koupíte obalová řešení, která jsou optimálně uzpůsobená vašim produktům. S ohledem na rostoucí zájem o elektromobilitu a speciální ochranu produktů během logistiky je THIMM jeho inovativním partnerem. Obraťte se na naše obalové experty!

Načíst...