Automobily, jednostopá vozidla & mobilita

auta-automobily-jizdni-kola-motocykly-mobilita-automotive-THIMM.jpg

Váš výrobek si na cestě k cíli klade nejvyšší nároky: osobní automobily a jednostopá vozidla sestávají z mnoha malých i velkých dílů, které je nutné bezpečně zabalit a přepravit.

Globální trhy pro obaly

Automobilový průmysl je jedním z nejdůležitějších průmyslových odvětví na světě. Díky neustále rostoucímu trhu a technologickým změnám vozidel stoupají i požadavky na interní přepravu a také nákladní a zámořskou přepravu. My Vás v tom podpoříme!

Cíleně aplikované know-how odvětví

Díky našemu know-how z širokého spektra oborů víme, která obalová řešení Vaše výrobky potřebují. Ochrana při přepravě začíná u vývoje obalů. Zvažujeme, nakupujeme a zpracováváme přesně ty materiály, které potřebujete, ať už se jedná pouze o vlnitou lepenku či kombinaci s technickými pěnami, dřevo nebo také fólie – zabezpečíme Váš výrobek napříč celým dodavatelským řetězcem! Naši vývojáři obalů mají k dispozici standardní velikosti boxů pro pro velký (GLT) i malý náklad (KLT), které si výrobci a dodavatelé automobilů již oblíbili, nebo mohou vytvořit individuální návrhy pro inovativní výrobky.

Zde najdete přehled obalů pro odvětví výroby automobilů a jednostopých vozidel:

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.