Chemikálie & nebezpečné zboží

chemie-chemicky-prumysl-nebezpecne-zbozi-obaly-preprava-transport-THIMM.jpg

Obaly pro nebezpečné zboží a chemikálie musí během přepravy a skladování čelit speciálním požadavkům. S těmito požadavky máme zkušenosti a doporučíme vám speciální obal pro vaši náplň, který je koncipován pro nebezpečné zboží. Kupujte obaly pro nebezpečné zboží přímo od výrobce – rádi vám poradíme.

Obaly pro nebezpečné zboží se zárukou bezpečnosti

Kupujte obaly pro nebezpečné zboží se zárukou bezpečnosti garantované certifikovanou zkušebnou: s naším programem pro zachování kvality zaručujeme dodržování předpisů o nebezpečných látkách podle Spolkového výzkumného a zkušebního ústavu. Naše centrální laboratoř v Northeimu získala od Spolkového výzkumného a zkušebního ústavu povolení na typové zkoušky obalů pro přepravu nebezpečného zboží. Zde kontrolujeme a zajišťujeme kvalitu vašich obalů pro nebezpečné zboží.

Obal pro nebezpečné zboží s fixační vložkou

Naše obaly pro nebezpečné zboží „THIMM transportSafe“ jsou vybaveny fixační vložkou z vlnité lepenky pro nebezpečné zboží. Obaly pro nebezpečné zboží jsou certifikovány podle směrnic o nebezpečném zboží a chrání vaše výrobky, například při volném pádu. K upevnění nebezpečného zboží slouží vložka z dvojité vlnité lepenky.

Nebezpečné, pevné i kapalné látky do 2,5 kg mohou být bezpečně zabaleny a přepravovány pomocí obalu pro nebezpečné zboží "THIMM transportSafe“. Na obal pro nebezpečné zboží z vlnité lepenky je možné provést značení i reklamní potisk.

Informujte se na naší stránce Výrobky „THIMM transportSafe“ Uchycení nebezpečného zboží o technických detailech a výhodách obalů pro nebezpečné zboží.

Obaly pro nebezpečné zboží pro celosvětovou přepravu airbagů

V obalech pro nebezpečné zboží vyvinutých společností THIMM Packaging Systems se mohou airbagy zasílat a přepravovat po celém světě bezpečně a dostatečně chráněné. Certifikovaný obal pro nebezpečné zboží se skládá z dřevěné palety, půlky klopové krabice, rámu z vlnité lepenky, drátěného boxu, jednotlivých mřížek na airbagy a z víka.

Obal pro nebezpečné zboží z vlnité lepenky, dřeva a kovu se zasílá v komprimovaném stavu jako sadu a lze ho jednoduše složit bez použití nástrojů. Samotný drátěný box obalu pro nebezpečné zboží lze složit a vložit do paletového kontejneru. Komprimovaná zásilka obalu pro nebezpečné zboží šetří místo a náklady na skladování a logistiku. Airbagy jsou do jednotlivých mřížek baleny tak, jak jsou později ve výrobě v automobilovém průmyslu také instalovány.

Velikost obalu pro nebezpečné zboží je optimalizovaná pro námořní kontejner. Vysoká stabilita umožňuje, že na jeden obal pro nebezpečné zboží se mohou stohovat až dva další obaly tohoto druhu (stohování 1 + 2). Maximální hmotnost náplně je 250 kilogramů.

Obal pro nebezpečné zboží je schválen Spolkovým výzkumným a zkušebním ústavem (BAM)
– pro třídu nebezpečí 1.4 (výbušné látky a předměty s výbušnými látkami, látky a předměty s malým nebezpečím výbuchu). Na základě zkoušky ohněm splňuje třídu nebezpečí 9 (jiné nebezpečné látky a předměty).

Tento obal pro nebezpečné zboží přesvědčí i z hlediska trvalé udržitelnosti. Skládací konstrukce přináší úspory v logistice i skladování. Navíc lze jednotlivé komponenty obalu pro nebezpečné zboží od sebe oddělit a likvidovat zvlášť. Kromě airbagu řidiče, spolujezdce a hlavových airbagů je tento obal vhodný například i pro aktuátory, předpínače pásů a podobné nebezpečné zboží.

Načíst...