Chemikálie & nebezpečné zboží

chemie-chemicky-prumysl-nebezpecne-zbozi-obaly-preprava-transport-THIMM.jpg

Obaly pro nebezpečné zboží a chemikálie musí během přepravy a skladování čelit speciálním požadavkům. S těmito požadavky máme zkušenosti a doporučíme vám speciální obal pro vaši náplň, který je koncipován pro nebezpečné zboží. Kupujte obaly pro nebezpečné zboží přímo od výrobce – rádi vám poradíme.

Obaly pro nebezpečné zboží se zárukou bezpečnosti

Kupujte obaly pro nebezpečné zboží se zárukou bezpečnosti garantované certifikovanou zkušebnou: s naším programem pro zachování kvality zaručujeme dodržování předpisů o nebezpečných látkách podle Spolkového výzkumného a zkušebního ústavu. Naše centrální laboratoř v Northeimu získala od Spolkového výzkumného a zkušebního ústavu povolení na typové zkoušky obalů pro přepravu nebezpečného zboží. Zde kontrolujeme a zajišťujeme kvalitu vašich obalů pro nebezpečné zboží.

Obal pro nebezpečné zboží s fixační vložkou

Naše obaly pro nebezpečné zboží „THIMM transportSafe“ jsou vybaveny fixační vložkou z vlnité lepenky pro nebezpečné zboží. Obaly pro nebezpečné zboží jsou certifikovány podle směrnic o nebezpečném zboží a chrání vaše výrobky, například při volném pádu. K upevnění nebezpečného zboží slouží vložka z dvojité vlnité lepenky.

Nebezpečné, pevné i kapalné látky do 2,5 kg mohou být bezpečně zabaleny a přepravovány pomocí obalu pro nebezpečné zboží "THIMM transportSafe“. Na obal pro nebezpečné zboží z vlnité lepenky je možné provést značení i reklamní potisk.

Informujte se na naší stránce Výrobky „THIMM transportSafe“ Uchycení nebezpečného zboží o technických detailech a výhodách obalů pro nebezpečné zboží.

Načíst...