Chemikálie & nebezpečné zboží

chemie-chemicky-prumysl-nebezpecne-zbozi-obaly-preprava-transport-THIMM.jpg

Nebezpečné zboží představuje riziko pro člověka, zvířata a životní prostředí. Proto je důležité toto zboží vhodně zabalit, aby byla zajištěna bezpečná přeprava výrobku. Požadavky známe a máme pro Vás optimální řešení obalů.

Záruka bezpečnosti díky testům v certifikovaných zkušebnách

Díky našemu managementu kvality Vám zaručujeme dodržování pravidel platných pro nebezpečné zboží. Využíváme vlastní laboratoř i externí zkušební laboratoře. Zde kontrolujeme a zajišťujeme kvalitu Vašich obalů na nebezpečné zboží.

Ochrana a bezpečná přeprava chemikálií a nebezpečného zboží

Požadavek na bezproblémovou a bezpečnou přepravu nebezpečného zboží a průmyslových chemikálií má pro nás nejvyšší prioritu. Reprezentativním příkladem výrobku v tomto odvětví je THIMM transportSafe. Zaručujeme Vám certifikované obalové řešení vhodné pro nebezpečné výrobky, které je nutné intenzivně chránit. Díky vícenásobnému upevnění bude Váš výrobek v obalu optimálně chráněn a přepravován.  Při designu obalů je možné zohlednit individuální návrhy, značení a reklamní potisk.

Informujte se o nejrůznějších řešeních obalů pro chemikálie a nebezpečné zboží:

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.