Cukrovinky & slané snacky

sladkosti-snacky-pochutiny-snackfood-chipsy-bramburky-slane-obaly-THIMM.jpg

Známe Váš trh: regály v supermarketech jsou stále plnější – nabídka je obrovská – z rozhodnutí ke koupi se stává spontánní nákup na místě. S námi vytvoříte nové impulzy k nákupu, odlišíte se na POS od konkurence a dosáhnete úspěšné propagace výrobku.

Víme, na čem nejvíce záleží: na úspěchu na POS

Váš výrobek je v centru dění nejen u nás, ale také na prodejně. S vhodnými regálovými, prodejními a reklamními obaly, vysoce moderními možnostmi tisku a bezpečnými obaly na ochranu a přepravu nabízí společnost THIMM individuální možnosti atraktivní a nezaměnitelné prezentace produktů mezi konkurencí. Využijte také šanci, kterou nabízí náš jedinečný digitální tisk nejnovější generace, a výhod individualizace, socializace a personalizace.

Kreativní koncepty se smyslným zážitkem

Úspěšná propagace prodeje zahrnuje nejen účinnou prezentaci na prodejním místě, ale také atraktivní druhotné umístění v obchodě. Pro akce podpory prodeje, sezónní kampaně a rozsáhlou propagaci prodeje využijte kreativní možnosti prezentace s volně umístěnými stojany/displeji. Zvyšte vnímání Vaší značky v obchodě a motivujte spotřebitele spontánně k nákupu.

Vidět, cítit, slyšet, vnímat – z prezentace nabídky Vašich produktů a služeb vytvoříme nezaměnitelný výstup na trhu.  Společnost THIMM Vás přitom podpoří jako zkušený partner, od tvůrčího nápadu, přes návrh a realizaci Vašich reklamních a prodejních stojanů/displejů až po optimální a včasnou dodávku Vašim logistickým nebo obchodním partnerům. Kromě toho nabízíme různé možnosti zušlechtění vhodným potiskem, a také konstrukce, které kombinují nejrůznější materiály. Zcela podle Vašich přání, představ a nároků.

Informujte se o řešeních obalů pro cukrovinky a slané snacky:

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.